Najlepsze gadżety dla mola książkowego: teraz do -80%!

Książkowe mole teraz mogą być w swoim żywiole! Startuje promocja na TanioKsiążkowe gadżety, na widok których z pewnością niejednemu książkolubowi mocniej zabije serce. Jakie najlepsze gadżety dla mola książkowego znajdziecie w naszej księgarni? Poniżej mam dla Was kilka propozycji!

Najlepsze gadżety dla mola książkowego

Najlepsze gadżety dla mola książkowego

Na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie, na specjalną okazję lub bez okazji: te gadżety wpadają w czytelnicze oko! Dzięki nim można podkreślić swoją czytelniczą pasję, wyróżnić się z tłumu, a może nawet wpaść w oko innemu książkowemu molowi?

Najlepsze gadżety dla mola książkowego

Wszystkie pieniążki wydaję na książki!

Na początek klasyka! Hit wśród tanioksiążkowych miłośników czytania, którzy bez wahania sięgają po oręż w postaci swego portfela, kiedy tylko nadarza się okazja, by zawalczyć o zdobycie nowych książek do kolekcji. Przecież pieniądze szczęścia nie dają. Za to książki już zdecydowanie tak!

Najlepsze gadżety dla mola książkowego

Jeszcze tylko JEDEN rozdział i idę spać…

No dobra, to przyznajcie się szczerze: ile razy z Waszych ust padał ten tekst? Co z tego, że jest środek nocy, dookoła wszyscy już śpią, a z samego rana czeka pobudka: dobrej książki nie można tak po prostu odłożyć! Nie pozwala na to niepisany kodeks honorowy mola książkowego.

Koszulka Fura komóra literatura

Fura + komóra + literatura

Jaki jest wynik tego dodawania? Może być tylko jeden: ten kto nosi tę koszulkę, wie, na czym polega prawdziwy szpan i wie, co to splendor!

Koszulka May the books be always with you

May the books be always with you

Moc wielka jest w tym, kto książki czyta – nie trzeba być mistrzem Yodą, żeby wiedzieć, że to prawda. W całej galaktyce nie ma drugiego tak zapalonego czytelnika jak ty? Wyraź to koszulką!

Najlepsze gadżety dla mola książkowego

Uwaga! Na koniec ważna informacja: promocja Gadżetowy zawrót głowy potrwa do 18 lutego 2021 r. Spieszcie się zatem z zakupem, bo nic nie trwa wiecznie, a już na pewno wieczne nie są zapasy naszych gadżetów!

Wszystkie objęte promocją gadżety dla moli książkowych znajdziecie tutaj:

TanioKsiążkowe gadżety do -80%

Gadżetowy zawrót głowy

Przeczytaj także