Najlepsze co mnie spotkało

Najlepsze co mnie spotkało- kup na TaniaKsiazka.plNajlepsze co mnie spotkało Przybyłek to doskonała okazja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej, powieści obyczajowych i romansów współczesnych. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Najnowsza książka pt. Najlepsze, co mnie spotkało jest już dostępna w sprzedaży. Ta historia przypadnie do gustu każdej miłośniczce emocjonalnych i nietuzinkowych opowieści. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej powieści potrafią wzruszać i poruszać serce. Pokazuje również, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać po nowej książce Agaty Przybyłek!

 Najlepsze co mnie spotkało – kilka słów o fabule

Główną bohaterką książki jest Olga, która właśnie wybrała się na wakacje, na Podhale. Tam ma zamieszkać z ojcem, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu. Ponieważ od rozwodu rodziców Olga nie potrafi mu wybaczyć. Poza tym nigdy nie chciała poznać jego nowej rodziny. Wszystko więc wskazuje na to, że będzie to jej najgorsze lato w życiu. Jednak sytuacja nieco się zmienia, kiedy bohaterka poznaje Janka. To przystojny góral, który pracuje w restauracji na Kasprowym Wierchu. Szybko też okaże się, że nie tylko Olga ma za sobą trudną przeszłość i niełatwą historię.

Między Jankiem i Olgą zaczyna rodzić się uczucie. Uczucie, które zostanie wystawione na niejedną próbę. Poza tym Olga odkryje pewną rodzinną tajemnicę, która dogłębnie nią wstrząśnie. Czy to prawda, że miłość jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności losu? I czy krzywdy sprzed lat można wybaczyć?

Nowa książka Agaty Przybyłek to niezwykle wzruszająca opowieść o tym, że czasem, aby móc spojrzeć z nadzieją w przyszłość, trzeba uporać się ze swoją przeszłością. To jedna z tych historii, która zostaje z czytelniczkami jeszcze długo po zakończeniu. Los bohaterów nie pozostaje nam obojętny i razem z nimi przezywamy wszystkie rozterki i perypetie.

Nowość od Agaty Przybyłek pt. Najlepsze co mnie spotkało znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, romansów współczesnych i powieści obyczajowych.

Przeczytaj także