Nagrodziliśmy recenzentów października! – Konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >Jak co miesiąc rozstrzygnęliśmy nasz konkurs na recenzje miesiąca! Dziękujemy za to, że przysłaliście nam tak dużo książkowych ocen. Musicie wiedzieć, że wybranie zwycięzców wcale nie było łatwe. Jednak po długich i wyczerpujących obradach w końcu udało się nam dojść do porozumienia.

Konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzję miesiąca przeprowadzamy regularnie. Żeby wziąć w nim udział, nie musisz wypełniać skomplikowanych formularzy, ani wysyłać specjalnego zgłoszenia. Wystarczy, że w TaniaKsiazka.pl zamieścisz swoją recenzję. Może jakaś książka wyjątkowo Ci się spodobała, a może wyjątkowo Cię zawiodła? Podziel się swoją opinią z innymi Książkomaniakami i tym samym pomóż im w podjęciu książkowych decyzji. Nie musisz rozkładać książki na czynniki pierwsze. Skupiać się na czasie akcji i charakterystyce bohaterów… Wystarczy, że napiszesz, co zrobiło na Tobie wrażenie.

W naszym konkursie automatycznie biorą udział wszystkie recenzje, które są dłuższe niż 600 znaków, zatem rozpisywać się na tysiące słów też nie musisz 🙂

Konkurs na recenzje miesiąca – nagroda

Co miesiąc wybieramy aż pięćdziesięciu recenzentów, a każdy z nich dostaje od nas unikalny kod na darmową dostawę swojego TanioKsiażkowego zamówienia. Więcej informacji na temat naszego konkursu oraz jego regulamin znajdziesz w tym miejscu.

Recenzenci października 2019 w TaniaKsiazka.pl

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >

Przeczytaj także