Nagrodziliśmy recenzentów listopada! – Konkurs na recenzje miesiąca

Listopad za nami, a to znaczy, że od początku grudnia byliśmy pochłonięci Waszymi recenzjami. Jak zwykle wybranie zwycięskich recenzji przysporzyło nam niemałych trudności, bo ciężko z tych wszystkich książkowych ocen wybrać tylko 50.

Nagrodziliśmy recenzentów listopada! - Konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzje miesiąca – recenzenci listopada wybrani!

Jeżeli masz za sobą lekturę książki, która bardzo Ci się spodobała, albo wręcz przeciwnie, to koniecznie podziel się swoją opinią. Nie musisz być krytykiem literackim, ani wirtuozem słowa. Zachęcamy wszystkich do tego, żeby dzielili się swoimi wrażeniami!

Dlaczego warto zamieszczać recenzje na TaniaKsiazka.pl? Po pierwsze i najważniejsze – każda opinia pomaga innym ksiązkoholikom w podejmowaniu decyzji o książkowych zakupach. Po drugie – też bardzo ważne – dodając recenzję, możesz wziąć udział w naszym comiesięcznym konkursie.

Do konkursu na recenzje miesiąca automatycznie kwalifikujemy wszystkie dodane opinie o książkach, które są dłuższe niż 500 znaków. Jak widzisz, żeby wziąć udział, nie musisz się nawet bardzo mocno rozpisywać. 🙂 Co miesiąc wybieramy 50 osób, które dostają od nas unikalny kod na darmową dostawę tanioksiążkowego zamówienia.

Więcej na temat samego konkursu dowiesz się z tego miejsca.

Recenzenci listopada – lista zwycięzców

Nagrodziliśmy recenzentów listopada! - Konkurs na recenzje miesiąca

Przeczytaj także