Nagrody za recenzję miesiąca – kwiecień

maszyna

źródło: brittanickel.tumblr.com

Nagrody za recenzję w kwietniu – przyznane

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że na stronach naszej księgarni pojawia się coraz więcej fantastycznych recenzji książek, które przeczytaliście. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

Jak co miesiąc nagradzamy trzy recenzje, z których jedna zostanie nagrodzona bonem na zakupy w naszej księgarni oraz dwie wyróżnione recenzje – gratisową książką.

Nagrody za recenzję – bon i książki

Nagroda główna czyli bon o wartości 100 zł na zakupy w TaniaKsiazka.pl za kwietniową recenzje powędrowała do:
Pana Witolda K. Recenzja została zamieszczona pod książką: Opcja niemiecka. Czyli jak polscy antykomuniści próbowali porozumieć się z III Rzeszą. Można znaleźć ją TUTAJ:

recenzje

Dwa wyróżnienia zostały przyznane:

oraz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do zamieszczania kolejnych, fantastycznych recenzji. Dzięki Waszym podpowiedziom, wrażeniom i przekazywanym w recenzjach emocjom, inni Czytelnicy wiedzą, która książka jest warta uwagi i która zdecydowanie ich zainteresuje.

Poniżej znajdziecie fragmentu recenzji Pana Witolda K. Zapraszamy do lektury.

“Piotr Zychowicz w swoim najlepszym stylu. Tym razem autor zabrał się za skomplikowaną, zagmatwaną istotę relacji polsko-niemieckich podczas jednego z największych konfliktów w dziejach ludzkości – drugiej wojny światowej. W powszechnej świadomości przeciętnego Polaka zadomowiła się wizja krwawej i bezkompromisowej walki ze znienawidzonym okupantem. Czy tak musiało być? Czy nie było drogi do zażegnania działań zbrojnych? Piotr Zychowicz pokazuje nam inną drogę – opcję niemiecką.”

Regulamin przyznawania nagród za recenzje znajdziecie w tym miejscu.

Przeczytaj także