Nagrody za recenzje książek w sierpniu i wrześniu 2017

Nasza akcja Zgarnij bon o wartości 100 zł za recenzję cieszy się coraz większą popularnością, co oczywiście niesamowicie nas cieszy. 🙂 Recenzujcie, dzielcie się swoimi wrażeniami po przeczytanych książkach, piszcie o tym, co Wam się podobało, a co nie. My także po pochłoniętej lekturze, mamy ogromną potrzebę dzielenia się swoimi odczuciami i przeżytymi emocjami. A dzięki Zgarnij bon o wartości 100 zł za recenzję można dodatkowo otrzymać fajną nagrodę. Sprawdźcie, do kogo powędrowały nagrody za recenzje książek w sierpniu i wrześniu 2017.

Nagrody za recenzje książek w sierpniu

Nagrodzone recenzje

Nagroda główna w postaci bonu o wartości 100 zł do wydania w naszej księgarni za recenzję sierpniową została przyznana Pani Magdalenie K. Nagrodzona wypowiedź to subiektywna ocena książki Tajemnica meczu Martiny Widmark i Heleny Willis. Zapraszamy do zapoznania się z fragmentem recenzji:

Niezaprzeczalną siłą i wartością opowieści szwedzkiego duetu autorskiego jest pokazany w nich świat, który pamiętamy z najlepszych klasyków będących perełkami skandynawskiej literatury dziecięcej, na czele z Selmą Lagerlöf, Astrid Lindgren czy Tove Jansson. Bo przecież w serii detektywistycznych spraw rozwiązywanych przez Lassego i Maję znajdziemy szczyptę „Cudownej podróży”, dzięki której para głównych bohaterów poznaje swoje słabości i uczy się, jak z nimi walczyć, by wytrwale dążyć do upragnionego celu; natkniemy się również na zwariowane beztroskie perypetie, jakby żywcem wzięte z przygód Pippi Langstrumpf, czyli po naszemu Fizi Pończoszanki.

Sierpniowe wyróżnienia powędrowały z kolei do Pani Katarzyny C. za recenzję książki Willow Virginii C Andrews oraz do Pani Agnieszki D. za Enklawę. Cykl Vestmanna tom 1 Ove Løgmansbø (Remigiusz Mroza).

Gratulujemy wszystkim autorom nagrodzonych i wyróżnionych recenzji!

Nagrody za recenzje książek we wrześniu 

Nagrodzone recenzje

Bon o wartości 100 zł za recenzję opublikowaną we wrześniu, powędrował do Pani Beaty M. za recenzję książki Zostań ze mną Anny Karpińskiej. Fragment nagrodzonej wypowiedzi znajdziecie poniżej:

To co urzekło mnie w tej serii to duża emocjonalność rozgrywanych wydarzeń. Zagłębiając się w fabułę nie miałam najmniejszego problemu z rozpoznawaniem i klasyfikowaniem pozytywnych oraz negatywnych emocji. Śmiało mogłam przyglądać się bohaterom i dostrzegać targające nimi niepewności. Innymi słowy: żyłam życiem tych, którzy znaleźli się na kartach tej powieści. Bardzo sobie cenię podobne zbiegi, bo jeśli mogę zaangażować się w książkę całą sobą, wiem że czas jej poświęcony nie jest stracony.

Natomiast recenzje wyróżnione we wrześniu to ocena książki Czarny manuskrypt opublikowana przez Panią Halinę W. oraz ocena książki Buntowniczka z pustyni, opublikowana przez Panią Patrycję C.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym i zapraszamy do zamieszczania kolejnych recenzji na stronie naszej księgarni. Całą listę dotychczasowych nagrodzonych wypowiedzi oraz zasady przyznawania nagród znajdziecie tutaj

Zgarnij bon o wartości 100 zł za recenzję

Przeczytaj także