Nagrody za recenzję czerwca przyznane!

Dziękujemy Wam za wszystkie recenzje, które przysłaliście do nas w czerwcu. 🙂 Naprawdę mieliśmy z czego wybierać naszych recenzentów miesiąca. Po długich obradach i hektolitrach wypitej kawy doszliśmy do porozumienia i możemy wszem i wobec ogłosić, że nagrody za recenzję czerwca zostały przyznane.

Nagrody za recenzję czerwca przyznane! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl!Nagrody za recenzję czerwca przyznane! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl!Nagrody za recenzję czerwca przyznane! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl!


Nagrody za recenzję czerwca – nagroda główna

Nagrodą główną za recenzję czerwca jest bon o wartości 100 zł do wydania na nasze TanioKsiazkowe zasoby. Nagroda wędruje do Pani Małgorzaty B. Bardzo spodobała nam się jej recenzja książki Mała baletnica.

Fragment zwycięskiej recenzji:

„Mała baletnica” to powieść mocna, świetnie napisana, budząca emocje. Rozpoczynając lekturę, wchodzisz do świata, o którym większość z nas nie chce nic wiedzieć. I wchodzisz na własną odpowiedzialność, bowiem jeżeli jesteś osobą wrażliwą, powieść na pewno pozostawi w Tobie jakiś ślad. Przy okazji zapoznasz się zarówno z metodami pracy rosyjskich policjantów, jak i poznasz metody werbowania dzieci do pornobiznesu. Mam nadzieję, że pomimo tematu będziesz się dobrze bawił, towarzysząc Alonie, Sewie, Saszy, Ninie i innym zaangażowanym w sprawę osobom. Mam nadzieję, że podobnie jak ja, nie będziesz żałowała czasu poświęconemu tej lekturze. Bo warto ten czas jej poświęcić. Polecam.

Nagrody za recenzję czerwca – wyróżnienia

W trakcie naszych obrad postanowiliśmy wyróżnić dwie recenzje. Ich autorzy dostają od nas nagrody książkowe.

Wyróżniliśmy Panią Annę K. za recenzję książki Czekoladki dla Prezesa Sławomira Mrożka.

Fragment recenzji:

„Czekoladki dla Prezesa” to zbiór opowiadań, które łączy jedna osoba – oczywiście, Pan Prezes. Opisane wydarzenia są absurdalne, choć starsze ode mnie pokolenie z pewnością od razu skojarzy je z okresem PRL-u, kiedy to dochodziło do całkiem podobnych sytuacji, a teraz mówi się o tym wszystkim z przymrużeniem oka. Jak już wspomniałam, ten zbiór opowiadań przedstawił Mrożka w zupełnie innej odsłonie – jako człowieka o wielkim poczuciu humoru, który do wszelkich dziwactw potrafi podejść z dystansem. Bardzo lubię takich ludzi, bo dzięki nim świat staje się piękniejszy. 🙂

Drugą wyróżnioną osobą jest Pani Joanna H. Spodobała się nam jej recenzja Czerwonego pająka Katarzyny Bondy.

Fragment recenzji:

„Czerwony pająk” jest ostatnim tomem cyklu, co postawiło kropkę nad i. Opowieść jest zamknięta. Autorka wraca tutaj do wątków z pozostałych części, wszystko składa się w całość. Ale jeżeli tak jak ja, nie lubicie wątków przesyconych polityką, to odnajdziecie tutaj również świetnie rozbudowaną warstwę emocjonalną bohaterów i społeczną. Można śledzić wątki osobiste, rozwiązując z bohaterką sprawy i powiązania z przeszłości. Natomiast, jeśli lubicie postać Saszy, tak jak ja, to ta część nie pozwoli wam od siebie odejść. Tutaj jest taki roller coaster, a finał, pomimo tego, że można domyślić się, co się wydarzy, to i tak zaskakuje.

Przyślij nam swoją recenzję!

Naszym TanioKsiążkowym recenzentom miesiąca serdecznie gratulujemy.

Jeżeli tak, jak my też jesteś ksiażkoholikiem i lubisz dzielić się swoją opinią o książkach, które Cię zachwyciły lub wręcz przeciwnie – znudziły lub zdenerwowały, to nie zwlekaj! Napisz recenzję i prześlij ją do nas. Być może to ją wybierzemy i nagrodzimy w przyszłym miesiącu. 😉

Szczegółowe informacje o konkursie na recenzję miesiąca znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także