Nagrody za recenzję sierpnia przyznane!

Nasze tanioksiążkowe jury wyłoniło recenzentów sierpnia w comiesięcznym konkursie na recenzję miesiąca. To był pierwsze wybranie recenzentów według nowych zasad.

Nagrody za recenzję sierpnia przyznane w TaniaKsiazka.pl

Konkurs na recenzje miesiąca – nowe zasady

Już od dawna nosiliśmy się z zamiarem zmiany zasad tego konkursu, bo bardzo zależało nam na to, żebyśmy mogli nagrodzić jak najwięcej z Was. Przysyłacie nam tyle świetnych recenzji, że wybór tylko 3, a pominięcie reszty zakrawa o marnotrawstwo. 😉 Doceniamy Was, dlatego postanowiliśmy, że zamiast trzech będziemy nagradzać 50 recenzentów.

W tym miesiącu nasza komisja wybrała pięćdziesięcioro z Was. Doceniamy każdą z Waszych recenzji w takim samym stopniu, nie ma pierwszych, dziesiątych i dwudziestych miejsc. Mamy pięćdziesiąt miejsc pierwszych! Takie rzeczy tylko w TaniejKsiążce i tylko dla Was. 🙂

Nagrodą w konkursie na recenzje miesiąca jest kod na darmową dostawę tanioksiążkowego zamówienia.

Ale to nie koniec, bo od września zmieniamy jeszcze jedną zasadę. Będziemy kwalifikować do konkursu wszystkie recenzje dłuższe niż 600 znaków, a nie jak do tej pory 1800.

Nie zwlekaj, czytaj, pisz o tym, co Ci się w książce podobało lub nie i wysyłaj do nas. Wszystkie informacje o konkursie na recenzje miesiąca i regulamin znajdziesz tutaj.

Nagrody za recenzję sierpnia przyznane!

A teraz lista nagrodzonych recenzentów. Jeżeli znajdziesz tam siebie, to na pewno dostałeś już od nas mailową informację o wygranej. Koniecznie sprawić swoją skrzynkę, bo czeka w niej kod na darmową dostawę. 😉

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i czekamy na więcej waszych recenzji!

Nagrody za recenzję sierpnia przyznane w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także