Nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

Wakacje już za rogiem, jeszcze kilka dni spędzonych w klasach i wreszcie będzie można zacząć upragniony wypoczynek. Ale zanim nadejdą miesiące zasłużonej laby, najpierw trzeba przecież rozdać nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego! Drodzy nauczyciele i rodzice! Jeśli szukacie pomysłów na upominki dla swoich podopiecznych, to dobrze trafiliście. Sprawdźcie nasze prezentowe propozycje.

Nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

 

Marta Galewska-Kustra Polecany Pucio w mieście

Nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego: przedszkole

Na początek prezent dla najmłodszych milusińskich. Pucio w mieście to najnowsza książka z serii o przygodach uwielbianego przez dzieci bohatera. Dzięki niej mali czytelnicy będą mieli okazję poćwiczyć poprawną wymowę oraz rozwinąć umiejętność opowiadania. Tym razem Pucio poznaje nowe miejsca w swoim mieście, przedstawia także swoich najbliższych.

Link do książki: Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci

Sprawdźcie inne nagrody dla przedszkolaków >>

Agnieszka Frączek Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą

Nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego: podstawówka

Julian Tuwim wielkim poetą był, to wiadomo. A kim był, zanim został poetą? O tym w swojej książce opowiada Agnieszka Frączek. Mali czytelnicy mogą zagłębić się w dzieciństwo autora ich ukochanej Lokomotywy czy Ptasiego radia. Wielu z nich z pewnością z satysfakcją odkryje, że kilkuletni Julek nie stronił od psot. 🙂

Link do książki: Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą

Sprawdźcie inne nagrody dla uczniów szkół podstawowych >>

Charlie N. Holmberg Papierowy Mag. Mag. Tom 1

Nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego: szkoła średnia

Na koniec propozycja dla najstarszych uczniów. Papierowy Mag Charlie N. Holmberg to powieść fantasy osadzona w steampunkowym świecie. 19-letnia Ceony Twill staje u progu wyboru swej magicznej ścieżki: może specjalizować się w magii metalu, gumy, ognia, szkła lub papieru. Dziewczyna decyduje się rozpocząć najmniej popularną ścieżkę rozwoju, wybierając papier. Ku swojemu niezadowoleniu trafia na praktyki do ekscentrycznego Emery’ego Thane’a. Dzięki niemu szybko odkrywa jednak, jak wielką moc kryje papier.

Link do książki: Papierowy Mag

Sprawdźcie inne nagrody dla uczniów liceów i techników >>

***

Więcej inspiracji prezentowych dla uczniów znajdziecie pod linkiem poniżej:

Książki na nagrody szkolne >> 

Książki na nagrody szkolne

Zobacz także:

Przeczytaj także