Nagroda za recenzję opublikowaną w listopadzie

Uwaga, uwaga, śpieszymy z informacją, do kogo powędrowała nagroda za recenzję opublikowaną w listopadzie. Przypominamy, że jedna z recenzji otrzymuje bon o wartości 100 zł do wydania w naszej księgarni, a dwie pozostałe recenzje są nagradzane książką. Sprawdźcie, które recenzje nagrodziliśmy w listopadzie. Przeczytajcie wypowiedzi recenzentów i skorzystajcie z ich podpowiedzi, czy warto sięgnąć po przeczytane przez nich książki. Polecamy!

Nagroda za recenzję – listopad 2017

Recenzje za listopad

W listopadzie nagroda główna, czyli bon o wartości 100 zł powędrowała do Pani Justyny L. za recenzję książki Konkurs na żonę. Serdecznie gratulujemy!
Poniżej znajduje się fragment nagrodzonej recenzji:

Beata Majew­ska ocza­ro­wała mnie histo­rią, jaką stwo­rzyła. Jest to z jed­nej strony lekka powieść o brzyd­kim kaczątku, typu Pretty Woman, ale z dru­giej strony uka­zuje życie zwy­kłych ludzi, któ­rzy borykają się z demo­nami prze­szło­ści. Łucja stra­ciła oboje rodzi­ców, będąc dziec­kiem, wycho­wy­wała ją bab­cia oraz ciotki miesz­ka­jące w oko­licy. Miłość babci i wnuczki mogła­bym porównać do sie­bie i swojej babci, która była moją przy­ja­ciółką, powier­nicą tajem­nic i wspa­niałą kobietą. Moje serce rosło, kiedy na kolej­nych kar­tach książki czy­ta­łam o uczu­ciach, jakimi obda­ro­wy­wały się kobiety na wza­jem.

Nagroda za recenzję – wyróżnienia 

Dwa wyróżnienia za recenzje listopadowe powędrowały do:
Pana: Triskela T. za ocenę książkę To oraz do Pani Amandy T. za ocenę książki Podtrzymując wszechświat. Serdecznie gratulujemy!

Poniżej znajduję się fragment recenzji Pani Amandy:

Przyznam, że przed przeczytaniem książki nie miałam pojęcia o prozopagnozji. Nie wiedziałam nawet, że ta choroba istnieje naprawdę i cierpi na nią kilka znanych osób. Tym bardziej więc doceniam, że autorka pokusiła się o tak nietypowy wątek. Zwłaszcza, że zrobiła to naprawdę genialnie. Jack wypadł bardzo wiarygodnie i stał się kolejną postacią, którą szczerze w tej książce polubiłam. A kolejny plus Niven dostaje za to, że nasz Mass nie jest wyidealizowany. Ma wiele wad, a jego zachowanie zdecydowanie odpowiada zachowaniu, jakiego byśmy oczekiwali od nastolatka – nie zawsze odpowiedzialne, niekoniecznie przemyślane.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy do zamieszczania kolejnych recenzji na stronach naszej księgarni! Informacje o regulaminie konkursu: Zgarnij bon o wartości 100 zł za recenzję, listę dotychczasowych zwycięzców i nagrodzone recenzje znajdziecie w tym miejscu.

 

Przeczytaj także