Nagie serca – nowa książka Colleen Hoover już w lipcu

Nagie serca – nowa książka Colleen Hoover już w lipcu pojawi się w księgarniach w Polsce. Jeśli więc lubicie romanse i w te wakacje macie ochotę na lekturę w damsko-męskich klimatach sercowych, to miejcie tę premierę na oku. Poniżej znajdziecie krótką zapowiedź powieści amerykańskiej autorki.

Nagie serca - nowa książka Coleen Hoover

Nagie serca – nowa książka Colleen Hoover

Główną bohaterką książki jest młoda kobieta o imieniu Beyah. Mimo trudnej przeszłości dziewczyna dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji zdołała zdobyć stypendium i dostać się na wymarzony kierunek studiów.

Niestety los nie rozpieszcza Beyah – niedługo przed rozpoczęciem roku akademickiego niespodziewanie umiera jej matka. Dziewczyna zostaje bez dachu nad głową i ostatnie tygodnie lata musi spędzić u ojca, z którym praktycznie nie ma kontaktu. Beyah chce przetrwać ten czas we względnym spokoju.

Jak się jednak okazuje przewrotny los ma wobec niej inne plany, zsyłając na jej drogę nowego, przystojnego sąsiada ojca – Samsona. Dwójkę młodych ludzi różni bardzo wiele, pochodzą z różnych środowisk, mierzą się z innymi problemami.  Mimo to stają się sobie coraz bliżsi, i chociaż miał ich połączyć tylko wakacyjny romans, więź między nimi staje się coraz poważniejsza.

Sielankę przerywa prawda o przeszłości Samsona, która wychodzi na jaw. Czy Beyah zaryzykuje kolejny bolesny cios w serce, czy zdoła się w porę wycofać?

Premiera Nagich serc jest zaplanowana na 28 lipca 2021 r.
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Otwartego.

Powieść znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Książki autorstwa Colleen Hoover

Colleen Hoover to amerykańska pisarka, autorka powieści dla młodzieży i kobiet (young adult oraz new adult). 

Jej książki takie jak Ugly loveNovember 9 czy Confess gościły na listach bestsellerów The New York Timesa.

W swoim dorobku pisarka ma także trzy serie pt. Slammed, Hopeless oraz Maybe.

Więcej książek autorstwa Colleen Hoover znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Zobacz także:

Przeczytaj także