Na tropie niewyjaśnionego – reportaż warty uwagi!

Na tropie niewyjaśnionego - kup na TaniaKsiazka.plNa tropie niewyjaśnionego to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu. Poza tym powody do zadowolenia mają też wielbiciele reportaży, które poruszają nietuzinkowe i intrygujące tematy. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od 15 kwietnia 2020 roku. Warto tutaj wspomnieć, że pozycja już cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Zatem koniecznie to sprawdźcie!

Na tropie niewyjaśnionego. Tajemnice, wobec których nauka pozostaje bezradna

Czytelnicy znajdą tu aż dwadzieścia tajemnic, które do dziś nie zostały rozwiązane za pomocą nauki. W związku z tym od stuleci fascynują one ludzkość – rodzą pytania, na które być może nigdy nie poznamy odpowiedzi.

Autor książki, Will Pearson, w intrygujący i fascynujący sposób opisuje najsłynniejsze tajemnice, które nigdy nie doczekały się wiarygodnego wyjaśnienia. Czy faktycznie otrzymaliśmy słynny sygnał „Wow!” od obcej cywilizacji? Co się stało z załogą Mary Celeste, statku widmo, który opuszczony dryfował po oceanie? Dlaczego nigdy nie udało się schwytać Zodiaka, seryjnego mordercy z San Francisco?

Z zaprezentowanymi w tym wydaniu zagadkami od lat mierzą się zarówno wybitni naukowcy, jak i badacze amatorzy. Jednak wciąż nie wiemy, co jest prawdą, a co tylko sprytną mistyfikacją. Poza tym, gdzie kończą się fakty, a zaczynają teorie spiskowe?

Tajemnicze istoty jak potwór z Loch Ness czy Wielka Stopa. Starożytne kody, których nie są w stanie złamać najnowocześniejsze komputery. A poza tym zagadkowe budowle, które nie miały prawa powstać setki lat temu. W tej książce znajdziecie historie, które mogą was zafascynować i przestraszyć. Na pewno zaś sprawią, że sami zaczniecie zadawać pytania. Pytania, na które do dziś nie znaleziono racjonalnych odpowiedzi…

Przypominamy, że książka pt. Na tropie niewyjaśnionego. Tajemnice, wobec których nauka pozostaje bezradna będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku już od 15 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co od lat nie daje spokoju badaczom na całym świecie!

Przeczytaj także