Na sygnale. Z życia ratownika medycznego

Na sygnale. Z życia ratownika medycznego - kup na TaniaKsiazka.plNa sygnale. Z życia ratownika medycznego to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Jeśli interesuje was, jak wygląda praca w służbie zdrowia, jako ratownik medyczny, ta pozycja jest właśnie dla was. Z czym na co dzień się mierzą? Jak stres wpływa na ich życie? Dlaczego zdecydowali się na taki zawód? Na te pytania i wiele więcej odpowiada prezentowana dziś książka. Na polskim rynku będzie ona dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca 2020 roku. Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowego i wciągającego reportażu, trafiliście idealnie. Sprawdźcie koniecznie!

Na sygnale. Z życia ratownika medycznego – kilka słów o książce

Zrozpaczona i zszokowana matka patrzy, jak jej ukochana córka przechodzi bardzo silny atak astmy. Na chodniku leży nastolatek, który właśnie wykrwawia się z rany kłutej. A w sylwestrową noc o północy młody mężczyzna rzuca się pod pociąg. W ich świecie takie sytuacje to niemal codzienność. Dla ratowniczki medycznej Lysy Walder te i tysiące innych wezwań są częścią pracy. W związku z tym kobieta bardzo często widzi ludzkie tragedie, towarzyszące im przerażenie i stratę. Jest świadkiem wszystkich skutków dzwonienia pod numer 112. Do największego i najbardziej zapracowanego serwisu pogotowia ratunkowego na świecie.

Autorka książki od ponad 15 lat pełni funkcję pielęgniarki na ostrym dyżurze i ratowniczki medycznej. Tym samym w prezentowanej książce opowiada historie, kryjące się za wyjącymi syrenami i migoczącymi niebieskimi światłami karetek. Poza tym zdradza, jak to naprawdę jest mieć pracę, w której nieustannie staje się twarzą w twarz ze śmiercią i przeznaczeniem. To fascynujące i przyprawiające o dreszcze historie, opowiadające o gwałtownie przerwanych życiach i złamanych sercach. Nie zabraknie tu jednak także jaśniejszej strony. Ponieważ są tu również opowieści pełne nadziei.

Przypominamy, że książka pt. Na sygnale. Z życia ratownika medycznego będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 3 czerwca bieżącego roku. Prezentowany dziś reportaż znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go każdemu miłośnikowi literatury faktu. Sprawdźcie koniecznie!

Przeczytaj także