Na moment przed świtem – obyczajowy hit

Na moment przed świtem - kup na TaniaKsiazka.plNa moment przed świtem to nie lada gratka dla wszystkich wielbicielek literatury obyczajowej. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki powieści z historycznym i wojennym tłem. Książki Magdaleny Wali cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek w całym kraju nie bez powodu. Ponieważ jest ona bez wątpienia mistrzynią obyczajowych opowieści, które na długo pozostają w sercach odbiorczyń. Poza tym książki Wali w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Na moment przed świtem – dwie kobiety, dwie różne epoki, te same dylematy i podobne koleje losów

Adriana jest bardzo nieszczęśliwa w małżeństwie. Jednak pod wpływem historii zasłyszanej od sąsiadki, starej Ślązaczki Agnes, kobieta postanawia chociaż trochę zmienić swoje życie. W związku z tym musi uzyskać przebaczenie mężczyzny, którego dawno temu skrzywdziła. Poza tym przed nią również niełatwe zadanie pojednania się z rodziną i rozwikłanie kilku sekretów z przeszłości.

Na wszystkie te zmiany w życiu Adriany ma ogromny wpływ sąsiadka, Agnes. Czytelniczki poznają kobietę na początku września 1939 roku. Wówczas dziewczyna żyje w Mysłowicach, mieście przyłączonym do III Rzeszy. Czeka ją niełatwa walka o zachowanie tożsamości oraz wierności własnym ideałom.

Adriana w opowieściach staruszki znajduje mnóstwo podobieństw do własnego życia i niełatwych wyborów, które musiała podjąć. Czy te dwie kobiety, żyjące w tak różnych czasach, łączy coś więcej niż tylko sąsiedztwo i konieczność podejmowania trudnych życiowych decyzji?

Magdalena Wala, mistrzyni polskich powieści obyczajowych, powraca w wielkim stylu. Serwuje czytelniczkom opowieść o dwóch różnych kobietach, przenosząc odbiorczynie do dwóch różnych epok. Okazuje się, że kobiety mają te same dylematy, a nawet podobne koleje losów. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu.

Prezentowaną dziś książkę pt. Na moment przed świtem znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej.

Przeczytaj także