Myśl do przytulania – Anna Szczęsna

Myśl do przytualnia - kup na TaniaKsiazka.plMyśl do przytulania to gwarancja, iż nadchodzący miesiąc będzie niezwykle gorący. Nawet, gdy pogoda nie będzie miała zamiaru was rozpieszczać, u nas zawsze znajdziecie coś na poprawę nastroju.

Mamy teraz niesamowitą przyjemność przedstawić Wam niezwykłą opowieść stworzoną przez Annę Szczęsną, która w sprzedaży pojawi się już 9 czerwca bieżącego roku. Biorąc pod uwagę fakt, iż niektórzy już w czerwcu wykorzystują urlopy, warto zaopatrzyć się w dobrą książkę, by spędzić ten czas naprawdę przyjemnie.

Myśl do przytulania – opis fabuły

Główną bohaterką powieści jest Hanna Popławska. Chociaż kobieta jest jeszcze bardzo młoda, zdążyła już znudzić się prozą życia. Nieustająco rośnie w niej chęć zrobienia czegoś szalonego, jakiejś gwałtownej zmiany, która odmieniłaby jej los.

Pewnego dnia decyduje się odpowiedzieć na tajemnicze ogłoszenie o pracę. Kierowana niezwykłą ciekawością oraz niezawodną intuicją trafia do niewielkiej miejscowości – Różanych Dołów. To tutaj, na Podlasiu, znajduje się siedziba firmy zielarskiej HerbMint. Przygoda właśnie z tą firmą wkrótce odmieni życie dziewczyny.

Hanka odnajduje szczęście w niezwykle sielankowym otoczeniu. Zatrudnia się również jako bibliotekarka w lokalnej bibliotece. Dziewczyna czuje, że w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Przepiękne krajobrazy i przyjazne otoczenie utwierdzają ją w przekonaniu, że wyjazd był słuszną decyzją. Każdy nowy dzień staje się przygodą, a Hanka coraz śmielej zapuszcza korzenie. Wszystko za sprawą tajemniczego brodacza, z którym zaczyna łączyć ją coraz silniejsza i bliższa więź. Jednak los bywa przewrotny i czasem bardzo okrutny. Kiedy już bohaterka myśli, że osiągnęła pełnię szczęścia, coś zaczyna się psuć. Różane Doły zrzucają przyjazną maskę sielankowej okolicy i ukazują swoje drugie, mroczniejsze oblicze.

Czy radość z życia i pogoda ducha pomogą Hance przezwyciężyć przeciwności losu? Czy dziewczyna jest w stanie stawić czoła wyzwaniom, jakie rzuci jej życie? Czy spodoba jej się nowe życie w małomiasteczkowym klimacie?

Przypominamy, że powieść pt. Myśl do przytulania pojawi się w sprzedaży 9 czerwca 2017 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także