Musso Guillaume – tego francuskiego pisarza należy znać!

Central ParkMusso Guillaume ma już miliony fanów na całym świecie. Pierwszych czytelników przekonał do siebie powieścią Skidamarink wydaną w 2001 roku. Od tego czasu rzesza jego fanów rosła w niezwykłym tempie. Autor na swoim koncie ma mnóstwo prestiżowych nagród literackich i wyróżnień, m. in. Order Sztuki i Literatury, który nadawany jest przez francuskiego ministra kultury. Książki Musso Guillaume przetłumaczono, jak do tej pory, aż na 34 języki! Wszechstronność pisarza sprawia, że jest on niezwykle atrakcyjną opcją dla wielu czytelników. Jego twórczość skupia się wokół romansów, thrillerów oraz kryminałów.

TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną ofertę!

Oczywiście, tak interesująca postać, jaką jest Musso Guillaume, nie uszła uwadze księgarni TaniaKsiazka.pl. Uważamy, że naprawdę warto zaznajomić się z twórczością owego pisarza. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalną ofertę. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie opowieści Musso Guillaume, tak aby każdy z łatwością znalazł interesujący go tytuł lub mógł bez problemu przejrzeć dostępne książki. Ponadto, na wszystkie produkty nałożyliśmy dodatkowy rabat, który teraz sięgać może nawet 20%!

To doskonała okazja, by przekonać się, że Musso Guillaume to pisarz warty odkrycia, jeśli jeszcze do tej pory nie miałeś styczności z jego powieściami. Różnorodność gatunków literackich, w jakich pisarz tworzy historie sprawia, że absolutnie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dodatkowo, niska cena pozwala na zakup nie jednej, a nawet kilku książek na raz! Gorąco polecamy.

Całą ofertę znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także