Ms. Manwhore – Katy Evans

Ms Manwhore w TaniaKsiazka.plDobra wiadomość dla wszystkich miłośniczek pikantnych opowieści. Ms. Manwhore, której autorką jest Katy Evans, w sprzedaży pojawi się 12 maja 2017 roku. To oznacza, że niecały miesiąc dzieli was od premiery trzeciego już tomu serii, która przyprawia o szybsze bicie serca i wywołuje całą gamę skrajnych emocji. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej błyskawiczna kariera i szczyty bestsellerowych list na całym świecie to nie przypadek. Przekonajcie się same, jakie wyzwania postawiła tym razem przed głównymi bohaterami.

Czy Rachel będzie mogła nazywać się Ms. Manwhore?

Jeśli już z niecierpliwością odliczacie dni do premiery kolejnej części słynnej serii, to z pewnością najnowszy tom spełni wasze oczekiwania. Autorka serwuje czytelniczkom historię pełną namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zastanawiacie się, z czym tym razem przyjdzie zmierzyć się najmodniejszej parze w Chicago? A może chciałybyście wiedzieć, czy między Malcolmem i Rachel nadal iskrzy? Pozostaje jeszcze najważniejsza kwestia, z którą muszą uporać się bohaterowie. Chodzi tu o następstwa wynikające z dość dużych kłamstw, autorstwa dziennikarki.

Ponadto Malcolm Saint stanie przed jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Od jego kroku zależy nie tylko jego los, ale również los Rachel. Musi zadecydować czy to już czas na ustatkowanie się… A to może być trudne, zwłaszcza że kobiety przecież same wpadają mu do łóżka.

Długo oczekiwane rozwiązanie fabuły w końcu w zasięgu waszych rąk. Teraz wszystko się wyjaśni! Lektura książki pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy Rachel będzie mogła w końcu nazywać się Ms. Manwhore.

Przypominamy, że książka w sprzedaży pojawi się już 12 maja bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecam!

Przeczytaj także