Mroczne szepty – thriller medyczny!

Mroczne szepty - sprawdź na TaniaKsiazka.plMroczne szepty to książka, która przypadnie do gustu każdej wielbicielce mroczniejszych klimatów. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośniczki thrillerów psychologicznych i każdy, kto szuka po prostu nietuzinkowej i wciągającej historii. Autorka, Joanne MacGregor, po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Opowieści stworzone przez tę pisarkę cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorczyń na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Tym samym czytelniczki także w Polsce już niedługo będą mogły cieszyć się najnowszą pozycją od MacGregor. Książka pt. Mroczne szepty będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku od 12 czerwca 2019 roku. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem pisarka przygotowała dla swoich wiernych fanek!

Mroczne szepty – wstrząsający thriller medyczny, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami

Okazuje się, że pomiędzy znieczuleniem a przebudzeniem, są jeszcze mroczne szepty. A co jeśli tylko jedna osoba potrafi się w nie wsłuchać i odkryć przerażającą prawdę?

Główną bohaterką powieści jest Megan Wright, psychoterapeutka. Pewnego dnia, podczas hipnozy, pacjentka wyjawia jej, że jest ofiarą molestowania i psychicznych tortur ze strony ginekologa. W związku z tym kobieta postanawia zbadać tę podejrzaną sprawę. Jest niezwykle zdeterminowana, ale równocześnie wiąże ja tajemnica lekarska. Tym samym Wright musi stawić czoło niebezpieczeństwu i podjąć nierówną walkę ze zdeprawowanym lekarzem. Czy ma ona jakiekolwiek szanse, by położyć kres bezwzględnym praktykom i ocalić inne kobiety?

Warto tutaj wspomnieć, że ten wstrząsający thriller medyczny ma swoje źródło w prawdziwych zdarzeniach. Joanne MacGregor to amerykańska pisarka kryminałów i książek dla młodzieży, którą fanki pokochały za niezwykły styl. Ale przede wszystkim za poruszanie w powieściach trudnych i niewygodnych tematów. Przypominamy, że nowa książka autorki na polskim rynku będzie dostępna od 12 czerwca bieżącego roku. Powieść pt. Mroczne szepty znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kryminalnej, sensacyjnej, a przede wszystkim thrillerów medycznych. Książka MacGregor od pierwszych stron wciąga i buduje napięcie w czytelniczkach. A wszystko po to, by zaskoczyć zakończeniem. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także