Mroczna Wieża z okładką filmową!

Mroczna Wieża z okładką filmową - kup na TaniaKsiazka.plMroczna Wieża z okładką filmową to nie lada gratka dla wszystkich miłośników nie tylko książek, ale i filmów. Chodzi oczywiście o pierwszą część cyklu autorstwa mistrza grozy, Stephena Kinga. Widzowie w Polsce będą mieli okazję ujrzeć film na ekranach kin już 11 sierpnia bieżącego roku. To doskonały moment, by odświeżyć również domową biblioteczkę i dodać do niej nowe wydanie Mrocznej Wieży, opowiadającej o Rolandzie.

Mroczna Wieża z okładką filmową – niespodzianek ciąg dalszy

Zmieniona okładka to nie jedyna nowość. Wydanie, które mamy przyjemność Wam dziś zaprezentować skrywa jeszcze jedną niespodziankę. Otóż jest to pierwsza publikacja w Europie, a jedyna w Polsce, w której skład wchodzi opowiadanie pt. Siostrzyczki z Elurii. Zaskoczeni? Jeśli tak, to z pewnością pozytywnie. Jeśli więc do tej pory zastanawialiście się, czy warto inwestować w tę lekturą, odpowiedź teraz wydaje się oczywista. To niepowtarzalna szansa, by uzupełnić kolekcję Kinga o kolejny tekst niepodważalnego mistrza gatunku.

Przy okazji przypominamy, że reżyserią filmu zajął się Nikolaj Arcel, który współtworzy również scenariusz z Akivą Goldsmanem, Andersem Jensenem oraz Jeffem Pinknerem. Produkcja bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom horroru z elementami fantasy.

A o czym zaś opowiada sama historia, składająca się aż z ośmiu tomów? Głównym bohaterem jest Roland Deschain, któremu przyszło żyć na jałowej ziemi. Planeta przypomina postapokaliptyczne pustkowie po ogromnej zagładzie. To właśnie w takich warunkach Roland, ostatni z dumnego klanu rewolwerowców, przemierza złowrogi świat, ścigając faceta w czerni. Bohater jest głęboko przekonany o tym, że uciekinier posiadł tajemną wiedzę dotyczącą Mrocznej Wieży. Miejsca, które uznawane jest za centrum wszystkich światów. Może się również okazać, że to jedyny punkt, w którym istnieje szansa na rozwiązanie zagadki czasu oraz przestrzeni.  Jego zadanie nie jest jednak łatwe, zwłaszcza kiedy na jego drodze stają mutanty, demony, wampiry czy opętana kapłanka.

Książkę pt. Mroczna Wieża. Roland z okładką filmową znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także