Motywacja na początek roku!

Motywacja na początek roku przyda się każdemu! W końcu to doskonały czas, by poczynić postanowienia noworoczne i wdrożyć kilka pozytywnych zmian w życiu. Tym samym, jeśli do tej pory chcieliście nad czymś popracować, ale nie zawsze był na to czas, warto zacząć od dziś! W ujarzmieniu stresu czy negatywnych emocji pomogą wam prezentowane poradniki. Ponadto znajdziecie tu książki psychologiczne, które podniosą waszą motywację w dążeniu do zmian w sferze kariery czy osobowości. Jedno jest pewne. Jeśli zależy wam na tym, by z dobrą energią wejść w ten nowy rok, koniecznie zerknijcie na prezentowane dziś tytuły.

Motywacja na początek roku!

102 sprawdzone sposoby na stres - kup na TaniaKsiazka.pl

102 sprawdzone sposoby na stres Beata Pawlikowska

Czasem naszym największym wrogiem w działaniu jest stres. Mowa tu oczywiście o stresie przedłużającym się, który nadmiernie obciąża ludzki organizm. Taki stan na dłuższą metę prowadzi do rozregulowania wewnętrznej równowagi zarówno fizycznej, jak i psychicznej oraz duchowej. W związku z tym autorka zdradza jak poradzić sobie z tym stanem. Od stresu podczas korka na drodze, przez stres związany z wystąpieniem publicznym, aż po chroniczny stres w pracy albo związku.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

A właśnie że będę szczęśliwa - zobacz na TaniaKsiazka.pl

A właśnie, że będę szczęśliwa Stephanie Garnier

Autor książki udowadnia, że szczęście to nie zrządzenie losu, a coś, co przychodzi do nas dzięki właściwie i świadomie podjętym decyzjom. Tym samym prowadzi czytelników przez delikatne i zabawne cytaty i te skłaniające do głębszej refleksji, zdradzając receptę na szczęście. Dzięki niemu nauczycie się na nowo odkrywać proste radości dnia codziennego, wdrażać dobre nawyki, przyciągać pozytywne myśli oraz uwalniać się od niepokojów i frustracji.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Wiedźma - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Wiedźma Amanda Yates Garcia

To manifest, a jednocześnie pamiętnik czarownicy i uzdrowicielki, która wprowadzi was krok po kroku w fascynujący świat magii. Pomoże też odkryć wam wewnętrzny spokój i powołanie do tego, w czym najlepiej się sprawdzicie. Dzięki tej książce nauczycie się sięgać po to, co sprawia wam największą radość i przynosi spełnienie.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.

Motywacja na Nowy Rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jak nie bać się bliskości? Stefanie Stahl

Czy wiecie, że za wieloma problemami w relacjach i związkach kryje się głęboko zakorzeniony lęk przed bliskością? Przed pokazaniem drugiemu człowiekowi tego, jacy naprawdę jesteśmy. Autorka, doświadczona psychoterapeutka, zdradza, jak zbudować szczęśliwy i satysfakcjonujący związek oraz dobre i trwałe relacje z tymi, których kochacie i na których wam zależy.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Motywacja na Nowy Rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Moc dobrego snu Dr Michael Mosley

Nie od dziś wiadomo, jak zbawienny wpływ na nasz organizm ma sen. To właśnie wtedy regenerujemy się po trudach dnia codziennego i „ładujemy baterie” na następny dzień.  Nie każdy jednak jest w stanie spokojnie przespać całą noc. I tutaj właśnie z pomocą przychodzi autor. W swoim poradniku prezentuje autorską metodę. To czterotygodniowy program, który  przywróci wam dobre samopoczucie, zapewni komfortowy wypoczynek i sprawi, że się zregenerujecie.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Chorzy ze stresu - kup na TaniaKsiazka.pl

Chorzy ze stresu Ewa Kempisty-Jeznach

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto chce zrozumieć, jak działa jego ciało wobec współczesnych wyzwań. Tym samym, jeśli nie chcecie przeoczyć pierwszych sygnałów psychosomatyki, koniecznie zerknijcie na ten poradnik. Ponieważ konsekwencją niedostrzeżenia tych zmian mogą być przedłużające się objawy bólowe, zespół wypalenia, a nawet depresja.

Książka dostępna od 14 stycznia 2021 roku.

Odważne życie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Odważne życie Pema Choerdoen

Pema Chödrön to buddyjska mniszka, którą pokochały gwiazdy Hollywood oraz miliony ludzi na świecie. Teraz radzi, jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia, a co za tym idzie, jak przyjmować to, co nas spotyka. Nierzadko bywa tak, że nie mamy wpływu na to, co przynosi nam los. Zawsze jednak to przecież od nas zależy to, jak na to zareagujemy.

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

Motywacja na Nowy Rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Na luzie Dr Brian King

W tym poradniku znajdziecie praktyczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Ponadto autor radzi, jak nauczyć swój mózg bardziej pozytywnego myślenia. Poza tym dogłębnie analizuje przyczyny i przejawy stresu w codziennym życiu. Zwracając przy tym uwagę na źródła lęku, niepewności, negatywnego nastawienia i przyczyny tłumienia emocji. I daje wam pomocne wskazówki, jak sobie z tym poradzić.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu Hope Kelaher

Zdobywanie i utrzymanie przyjaźni w dorosłym życiu wcale nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać. Nie każdemu z łatwością przychodzi nawiązywanie nowych znajomości. Tym samym terapeutka Hope Kelaher stworzyła bardzo pomocny poradnik. Podaje w nim wiele przydatnych porad, wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym możecie przezwyciężyć lęk społeczny i budować nowe, wartościowe relacje z innymi.

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

Długo i szczęśliwie - kup na TaniaKsiazka.pl

Długo i szczęśliwie Scott Haas

Japońska sztuka akceptacji to ścieżka do dobrostanu dla wyczerpanych i wiecznie zabieganych ludzi Zachodu. Praktykując ukeireru, możecie znacząco poprawić swoje relacje z innymi, zacząć emanować szacunkiem do samego siebie, a także odpuścić sobie doświadczenia, które przynoszą wam więcej szkody niż pożytku.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Przeczytaj także