Morderstwo ma motyw – klasyk kryminału!

Morderstwo ma motyw - kup na TaniaKsiazka.plMorderstwo ma motyw to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli literatury kryminalnej i sensacyjnej. Powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośnicy klasycznych brytyjskich kryminałów. Powieść Francisa Duncana cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Nic dziwnego! Fani gatunku dostrzegą tu bez wątpienia historię w stylu Agathy Christie, mistrzyni kryminałów. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej opowieści na letnie dni, koniecznie sprawdźcie prezentowany dziś tytuł. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą w niej coś dla siebie.

Morderstwo ma motyw – kilka słów o fabule

Główny bohater, Mordecai Tremaine, wysiada z pociągu na stacji Dalmering. Sielankowy krajobraz sprawia, że morderstwo jest ostatnią rzeczą, o której pomyślałby w takich okolicznościach. Szybko jednak wychodzi na jaw, że ta urokliwa angielska miejscowość skrywa wiele mrocznych tajemnic.

Próby do amatorskiego przedstawienia teatralnego pod tytułem „Morderstwo ma motyw” idą pełną parą. Dopiero jednak poza sceną rozgrywa się prawdziwy dramat. Ponieważ jedna z organizatorek spektaklu zostaje znaleziona martwa. W związku z tym Tremaine, jako detektyw amator i gorliwy badacz ludzkiej natury nie może oprzeć się pokusie, by pomóc policji w rozwiązaniu zagadki.

Książka pt. Morderstwo ma motyw w nowej odsłonie jest już dostępna na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej w klasycznej odsłonie. Warto tutaj również dodać, że chociaż Francis Duncan zmarł w 1988 roku, jego powieści wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. I trudno się temu dziwić. Jego powieści wciągają już od pierwszych stron i trzymają w napięciu aż do rozwiązania akcji. Autor sukcesywnie buduje w historiach napięcie i niepewność, powoli odkrywając przed odbiorcą kolejne zaskakujące fakty. W jego publikacjach traficie również na nagłe zwroty akcji. Jednym słowem, nic w książkach pisarza nie jest pewne na sto procent. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także