Mój zawodnik – początek erotycznej serii

Mój zawodnik - zobacz na TaniaKsiazka.plMój zawodnik to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści erotycznych. K. Bromberg stworzyła historię, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Prezentowany dziś tytuł w błyskawicznym tempie znalazł się na szczycie bestsellerowych list, a grono wielbicielek twórczości Bromberg wciąż się powiększa. Jesteście zainteresowane, co takiego mają w sobie jej powieści? Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś lekturę!

Mój zawodnik – skomplikowana gra instynktów, emocji, pożądania i bólu

Głównym bohaterem powieści jest Easton Wylder, gwiazda baseballu. Sport jest dla mężczyzny całym życiem – pasja, walka, uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców – to coś, co kocha. Jednak los bywa złośliwy. Nieoczekiwana kontuzja wyłącza go z gry i okazuje się, że uraz jest dość poważny. Konieczne staje się przeprowadzenie cyklu fizjoterapii. Klub zatrudnia w tym celu szanowanego fizjoterapeutę, doktora Daltona. Jednak na pierwszej sesji, zamiast doktora, zjawia się jego córka, Scout.

Oczywiście kobieta również zna się doskonale na fizjoterapii. A rehabilitacją Eastona zajęła się na wyraźne życzenie swojego ojca. Bohaterka jest młoda, śliczna i niezwykle bystra i pełna ogromnego wdzięku. Szybko orientuje się, że zlecone zadanie może okazać się bardzo trudne. Po pierwsze musi odnaleźć się w męskim świecie sportu, udowadniają, że może z powodzeniem prowadzić rehabilitację w pierwszoligowym klubie. Bo przecież ma odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby sprawić, by Easton mógł znów wyjść na boisko. Drugim powodem jest sam pacjent. Scout musi dotykać najbardziej pociągającego mężczyznę, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia. I nie wolno jej go pożądać. Dla terapeuty pacjent ma pozostać zakazanym owocem.

Sprawa nie jest jednak taka prosta i oczywista. Easton ma bowiem tak cudownie umięśnione ciało. Gładką, jedwabiście ciepłą skórę. Przedziwne oczy, w które Scout mogłaby się wpatrywać bez końca. Jest psotny i bezczelny, a chwilami słodki i bezbronny. Kiedy dziewczyna dotyka Eastona, cały czas balansuje na krawędzi. Niepostrzeżenie rozkręca się spirala pragnień, wszelkie granice zostają przekroczone, a kolejne bazy zdobywane raz po raz…

Książkę pt. Mój zawodnik znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także