Modelki z Dubaju – Marcin Margielewski

Marcin Margielewski ma już na koncie kilka książek o podobnej tematyce. To jemu czytelnicy w kraju zawdzięczają takie bestsellery jak choćby Urodziłam dziecko szejka czy Zaginione arabskie księżniczki. Teraz już 12 stycznia 2021 roku światło dzienne ujrzy jego najnowsza książka pt. Modelki z Dubaju. To przejmująca opowieść o kobiecie, która marząc o karierze modelki, trafiła w ręce handlarzy ludźmi. Dla wszystkich miłośników twórczości Margielewskiego mam jeszcze jedną, dobrą wiadomość. Prezentowana dziś pozycja to początek serii Niewolnicy, w której będą ukazywały się opowieści o ludziach, którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.

Modelki z Dubaju - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Modelki z Dubaju – kilka słów o książce

W pogoni za marzeniami – karierą modelki lub ślubem z arabskim księciem – stawiają wszystko na jedną kartę i lecą do Dubaju. Tam jednak życie serwuje im gorzką pigułkę do przełknięcia. Na miejscu okazuje się, że szybko trafiają w niewłaściwe ręce i zostają prostytutkami. W miejscu, gdzie prostytucja jest surowo karana, choć jednocześnie jest tak powszechna, jak piasek na pustyni. Tu nie mówi się o niej wprost. Panie do towarzystwa nazywa się modelkami, bo tak jest ładniej, tak wolą klienci i one same.

Tym razem autor książki, Marcin Margielewski, zagląda za kulisy bliskowschodniego seks biznesu. Za sprawą jednej z dziewczyn, która w nim pracowała, pokazuje, co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Z czym mierzą się naprawdę „modelki”, kiedy nikt nie widzi?

Tym samym czytelnicy otrzymują przejmującą opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami i o pułapkach, jakie zastawiają na dziewczyny. To również historia o traumach, jakie stają się ich udziałem. O cenie, jaką płaci się za marzenia i naiwność, ale też o kobiecości, która dla jednych bywa przekleństwem, a dla innych niedoścignionym marzeniem.

Modelki z Dubaju - kup na TaniaKsiazka.pl

Przypominam, że książka pt. Modelki z Dubaju będzie dostępna w sprzedaży od 12 stycznia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecam. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł, gwarantuję, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także