MMA fighter. Walka – Vi Keeland

Już 17 marca 2017 roku w Polsce pojawi się powieść MMA fighter. Walka, której autorem jest Vi Keeland. Dlaczego warto mieć tę książkę w domowej biblioteczce? Ponieważ jest to niezwykle dynamiczna, gorąca i namiętna historia, która uwiedzie każde damskie serce. Nawet te najbardziej oporne! Przekonajcie się same, że sporty walki i brutalna rywalizacja niosą za sobą nieprawdopodobne uczucia.

MMA fighter – zderzenie dwóch światów

Główną bohaterką jest Elle, stateczna kobieta, która nie przepada za szaleństwem i adrenaliną. Pewnego dnia los na jej drodze stawia niezwykle przystojnego i seksownego zawodnika MMA. Oczywiście nie jest ona tym faktem zachwycona. Kipiący testosteronem fighter staje się zagrożeniem jej stateczności i opanowania. A to niosłoby za sobą poważne konsekwencje. Elle z racji bycia prawniczką oraz mieszkania w apartamencie musi jak nikt inny dbać o swój wizerunek i o to, jak postrzegają ją inni. Jest jeszcze coś. Bohaterka od ponad dwóch lat spotyka się z tym samym facetem, mimo że uczucie, które kiedyś połączyło tę dwójkę już dawno wygasło. Próżno tu szukać również pożądania.

Nico Hunter zawodowo zajmuje się walkami w klatkach. Dla niego opanowanie i stateczność to coś zupełnie obcego. Jednak surowy styl bycia i stateczność Elle urzeka go i postanawia zaprosić ją na randkę. Oczywiście kobieta próbuje oprzeć się jego urokowi. Ale jak długo można ignorować mężczyznę, który jest nie tylko obłędnie przystojny, ale także inteligentny?

Czy Nico da radę przebić się przez gruby mur, który zbudowała wokół siebie Elle? Czy uda się mu przypomnieć kobiecie, czym jest niekontrolowana ekstaza? Biorąc pod uwagę jego nazwisko można bez wątpienia przypuszczać, że rozpocznie dzikie polowanie.

Książkę MMA fighter. Walka znajdziecie tutaj. W sprzedaży pojawi się już 17 marca bieżącego roku.

Przeczytaj także