Miłość i inne zadania na dziś – Kasie West

Miłość i inne zadania na dziś - kup na TaniaKsiazka.plMiłość i inne zadania na dziś to światowy bestseller, który już 9 maja 2018 roku pojawi się także na polskim rynku. Miłośniczki powieści młodzieżowych mają niemałe powody do zadowolenia. Kasie West to amerykańska pisarka, która jest mistrzynią w tym gatunku literackim. To jej Czytelniczki na całym świecie zawdzięczają takie tytuły jak: Chłopak z sąsiedztwa czy Blisko ciebie. Trudno nie zgodzić się z faktem, że książki West to powieści o dziewczętach, dla dziewcząt. Dlatego, jeśli uwielbiacie literaturę młodzieżową i książki stworzone specjalnie dla kobiet, koniecznie zapoznajcie się z najnowszym tytułem tej pisarki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Miłość i inne zadania na dziś – zabawna i romantyczna historia

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Abby Turner. Przed dziewczyną rozciąga się całe, wolne lato. I właściwie można by jej pozazdrościć. Jednak Abby nie cieszy się na myśl o perspektywie laby. Po pierwsze, dlatego że z jej paczki przyjaciół w mieście zostaje jedynie Cooper. Chłopak, któremu bohaterka niegdyś wyznała miłość, ale on zbył ją śmiechem. Po drugie, ojciec dziewczyny jest gdzieś daleko. A pod jego nieobecność jej mama już nigdzie prawie nie wychodzi i wszędzie widzi zagrożenia. Ponadto Abby marzyła o tym, by wystawić swoje obrazy w miejscowym muzeum. Jednak ten plan spalił na panewce. Jej prace zostały odrzucone – podobno brak im głębi i dojrzałości.

Dziewczyna jednak nie ma zamiaru się poddać. Za cel stawia sobie ekspresowe dojrzewanie. W tym celu tworzy „Listę serca”, która składa się z 11 punktów do spełnienia. Mają one pomóc jej w uzyskaniu doroślejszego spojrzenia na świat. Na całość zadania bohaterka daje sobie równo miesiąc. Sprawa może okazać się prostsza, niż myślała. W końcu jeden z punktów „mieć złamane serce” już zaliczyła.

Jednak w miarę upływu czasu Abby zaczyna zdawać sobie sprawę, że aby zostać prawdziwą artystką, być może trzeba nie tylko wypełnić zaplanowane zadania, ale nawet… zmienić siebie.

Książkę pt. Miłość i inne zadania na dziś znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także