„Miłość bez granic” już wkrótce w sprzedaży!

9788361097570Miłość bez granic autorstwa Kanae Vujicic oraz Nicka Vujicic to powieść, która do sprzedaży trafi 16 września bieżącego roku. Jest to historia pokazująca, że to życie pisze najpiękniejsze scenariusze miłosne. I wcale nie potrzeba do tego idealnego księcia.

Czym właściwie jest Miłość bez granic?

Nick Vujicic nie miał łatwego życia. Mężczyzna urodził się bez rąk i nóg ale mimo tego nie poddał się. Wręcz przeciwnie! Niepełnosprawność wykorzystał do tego, by z dnia na dzień stawać się coraz lepszym. W efekcie tego przezwyciężył ograniczenia wynikające nie tylko z braku kończyn, ale również te nakładane przez społeczeństwo. Stał się wzorem dla wielu niepełnosprawnych, którzy uwierzyli w siebie i w to, że warto spełniać marzenia. Jak sam twierdzi, jego życie jest „obłędnie szczęśliwe”. Ale nie zawsze tak było. Nick przyznaje, że w wieku dwudziestu paru lat szczerze wątpił w to, że znajdzie miłość. Nie wyobrażał sobie, że jakaś kobieta pokocha go i zechce spędzić z nim resztę życia. Tymczasem przewrotny los zafundował mu niemałą niespodziankę.

Miłość bez granic to książka, którą napisał wspólnie ze swoją małżonką. Razem opisują tam perypetie związane z początkami znajomości, która szczęśliwie dla obojga, zakończyła się sakramentalnym „tak”. Nie zawsze było łatwo. Kanae oraz Nick musieli zmierzyć się z głosami sceptyków – nierzadko najbliższych przyjaciół. Otoczenie nie dawało im szans. Jednak mimo nieprzychylnych opinii, a czasem nawet szyderstw, oni zbudowali silny związek oparty na bezgranicznej miłości.

Przypominamy, że książka Miłość bez granic na polskim rynku ukaże się 16 września bieżącego roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także