Miłość aż po rozwód – Kinga Gąska

Miłość aż po rozwód - zobacz na TaniaKsiazka.plMiłość aż po rozwód to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Powieść już pojawiła się w sprzedaży i zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Ponieważ autorce, Kindze Gąsce, udało się stworzyć niezwykle emocjonującą i wciągającą opowieść. Przy tym warto tutaj wspomnieć, że jest to jej literacki debiut, z którym poradziła sobie fantastycznie! Tym samym, jeśli poszukujecie ciekawych historii i świeżego spojrzenia w literaturze kobiecej, koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii!

Miłość aż po rozwód – kilka słów o fabule książki

W prezentowanej dziś książce czytelniczki znajdą trzy bohaterki, które połączył ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Jednak nie to jest tu najważniejsze. Ponieważ każda z nich przezywa właśnie rozpad swojego związku i staje przed złowieszczym słowem na „r”. Rozwód zresztą jest podawany, jako najczęstszy powód niechęci do zawierania małżeństw…

Młoda, ambitna bizneswoman, starsza bibliotekarka, instamama z dyplomem czeladnika fryzjerstwa w szufladzie. Trafiają na różnych mężczyzn, ale z żadnym z nich nie da się żyć. Mimo że wszystko przecież skrupulatnie zaplanowały. Dokonywały przemyślanych wyborów. Jednak łańcuszek przyczynowo-skutkowy sam rozwinął się do rozmiarów Jezusa w Świebodzinie. I nie było już odwrotu.

Tym samym dobrze wiedzą, że prędzej czy później przyjdzie ten dzień. Na ich telefonie pojawi się SMS, zapika komunikator lub ktoś życzliwy zapuka do ich drzwi. Czasami po prostu rzucisz na coś okiem i niestety, nie możesz już tego odzobaczyć. Nie da się odsłyszeć, odwidzieć, nie zapamiętać. I świat zawali się na głowę.

A może koniec to początek czegoś nowego? Może właśnie życie daje bohaterkom drugą szansę i staje przed nimi otworem?

Przypominamy, że książka pt. Miłość aż po rozwód Kingi Gąski będzie dostępna w sprzedaży już od 11 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także