Milion miliardów Świętych Mikołajów – dla dzieci

Milion miliardów Świętych Mikołajów - kup na TaniaKsiazka.plMilion miliardów Świętych Mikołajów to doskonała propozycja dla najmłodszych czytelników, która jest już dostępna na polskim rynku. Poza tym ta pozycja sprawdzi się świetnie w roli mikołajkowego lub świątecznego prezentu. Tym samym, jeśli do tej pory nie macie pomysłu, co kupić Waszemu dziecku, trafiliście idealnie. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś nowość zdobyła nagrodę na najpiękniejszą fińską książkę roku 2014 w konkursie organizowanym przez Finnish Book Art Committee. W związku z tym to jedna z tych książek, na które naprawdę trzeba zwrócić uwagę! Lektura przeznaczona jest dla dzieci do 7 roku życia, ale z pewnością zainteresuje także starszych odbiorców. Koniecznie to sprawdźcie!

Milion miliardów Świętych Mikołajów – książka obrazkowa o tym, jak to w końcu jest z tym Świętym Mikołajem

Dawno, dawno temu na świecie był tylko jeden Święty Mikołaj. Jednak wtedy było znacznie mniej ludzi, dlatego bez problemu udawało mu się dostarczyć prezenty wszystkim dzieciom. Ponieważ ludzi wciąż przybywało i przybywało, nie malała również ilość prezentów do dostarczenia. W końcu Święty Mikołaj poprosił Boga, by zmienił go w dwóch Mikołajów. Tym samym dwóch Mikołajów doręczało prezenty dwa razy szybciej. Ale byli teraz o połowę mniejsi. A ludzi wciąż przybywało i przybywało.

Prezentowana dziś pozycja to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci. Rozbudzi ona ich wyobraźnię i zainteresuje nawet najbardziej opornego czytelnika. Ponieważ składa się z przepięknych i kolorowych ilustracji, wykonanych z dziecięcą wręcz swobodą. Poza tym książka dostarcza błyskotliwej odpowiedzi na jedno z najtrudniejszych świątecznych pytań. To przewrotna książka obrazkowa o tym, jak to w końcu jest z tym Świętym Mikołajem.

Przypominamy, że książka pt. Milion miliardów Świętych Mikołajów jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Koniecznie zatem sprawdźcie, co takiego ma w sobie, że zachwyciła tysiące czytelników na całym świecie. Poza tym to także super pomysł na świąteczny lub mikołajkowy prezent. A przypominamy, że Mikołajki już tuż-tuż! Zatem nie zwlekajcie ani chwili. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także