Mikołaj na zamówienie – pikantna historia na Święta!

Mikołaj na zamówienie - kup na TaniaKsiazka.plMikołaj na zamówienie to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 16 listopada bieżącego roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i erotycznej. Prezentowana dziś lektura sprawdzi się również, jako doskonały prezent na święta Bożego Narodzenia czy mikołajki. I żeby było jasne, wcale nie musicie czekać, aż ktoś obdarzy was nową książką. Już teraz możecie sprawić sobie malutki prezent i poczuć przedsmak świątecznej atmosfery. A gwarantujemy, że z tą historią, będzie naprawdę gorąco!

Mikołaj na zamówienie – najbardziej niegrzeczna historia świąteczna, jaką czytałyście!

Nick pracuje w firmie, która specjalizuje się w spełnianiu najbardziej grzesznych fantazji. Zasady, jakie opracowało przedsiębiorstwo, są niezwykle proste i przejrzyste. W grę wchodzi jedynie uwodzenie i flirt. Tuż przed świętami Nick dostaje zlecenie. Ma odegrać niegrzecznego mikołaja. Przyjmując zadanie, bohater nie spodziewał się, że podczas jego realizacji pozna najpiękniejszą kobietę w życiu.

Rudowłosej piękności na imię Holly. Kobieta elektryzuje go tak bardzo, że to właśnie dla niej postanawia złamać wszystkie swoje zasady. Już wkrótce żadne z nich nie będzie chciało, aby te święta dobiegły końca. Cóż, on jest bardzo niegrzecznym mikołajem. Natomiast ona, bardzo niegrzeczną dziewczyną, która zdecydowanie zasłużyła na rózgę. Mimo zimowej aury za oknem tej dwójce nie jest straszny mróz. Rozgrzewa ich namiętność i pożądanie.

Przypominamy, że książka pt. Mikołaj na zamówienie będzie dostępna od 16 listopada bieżącego roku. Powieść stworzoną przez Jenikę Snow i Jordan Marię z pewnością wywoła gorące wypieki na waszych twarzach. Obie panie mają już na koncie kilka powieści erotycznych, które cieszą się sporą popularnością wśród czytelniczek na całym świecie. W tym roku również odbiorczynie w Polsce mają szansę zapoznać się z ich twórczością. Jeśli zatem powieści erotyczne i literatura dla kobiet to coś, co lubicie, koniecznie sięgnijcie po prezentowaną dziś książkę. Gwarantujemy mnóstwo emocji i niepowtarzalną świąteczną przygodę.

Powieść Mikołaj na zamówienie znajdziecie tutaj. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także