Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku z TaniaKsiazka.pl

Kochani, zapraszamy Was na Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku, które odbędą się w dniach 21-23 kwietnia. Jak zwykle nie zabraknie na nich księgarni TaniaKsiazka.pl. Zajrzyjcie na nasze stoisko, skorzystajcie z mega rabatów na książki, zobaczcie nasze nowe, fantastyczne gadżety i zbierzcie podpisy znanych autorów.

Czekamy na Was na stoisku 15/15A, przygotowanym wspólnie z Wydawnictwem Kobiecym. Znajdziecie u nas między innymi największe książkowe nowości, bestsellery i wiele gadżetów, w tym kubki, TanioKsiążkowe koszulki i wiele innych.

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku z Bondą i Kasdepke

Międzynarodowe Targi Targi książkiKsiążki w Białymstoku startują w piątek, 21 kwietnia i potrwają do niedzieli. Na targach pojawi się aż 82 wystawców z całego kraju. Będzie można zdobyć autograf popularnych, polskich autorów, wziąć udział w warsztatach, panelach dyskusyjnych lub wygrać kilka atrakcyjnych nagród. Zeszłoroczne targi odwiedziło aż 20 tysięcy mieszkańców Białegostoku. Międzynarodowe Targi Książki w stolicy Podlasia to jedna z największych w Polsce i jedyna w pn-wsch części naszego kraju impreza targowa poświęcona literaturze.

Na targach pojawi się wielu wybitnych pisarzy między innymi autor słynnej Kacperiady, Grzegorz Kasdepke czy autorka bestsellerowych kryminałów, w tym Lampionów, Katarzyna Bonda.

Mega Rabaty i nowe TanioKsiążkowe gadżety. 

TK_TARGIKSIAZKI

Na odwiedzających nasze stoisko czekają najważniejsze, książkowe tytuły ostatnich tygodni. Wybraliśmy same nowości, bestsellery, w skrócie – hity i to w dodatku, jak zwykle z rewelacyjnymi rabatami. Sprawdźcie także gadżety, w tym nowe wzory słynnych, TanioKsiążkowych koszulek z Dinozaurem i Dziewczynką, która nie może spać.

Wydawnictwo Kobiece przygotowało dla Was kilka bestsellerowych tytułów w tym oczywiście Był sobie pies, Pierwszy dotyk czy Kiedy będziemy deszczem.

Autografy znanych autorów i konkursy

Na Festiwalu literackim „Na pograniczu kultur”, wydarzeniu towarzyszącym targom będzie można wziąć udział w wielu panelach dyskusyjnych, spotkaniach z bestsellerowymi autorami i skorzystać w wielu innych atrakcji. Na targach będzie miała miejsce także premiera książki: Polska pamięć. O historii i polityce historycznej, autorstwa prof. Jana Żaryna.

Przypominamy, że targi odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017, w godzinach od 10-18, oprócz niedzieli, (wtedy potrwają do godziny 16-ej).

Miejsce targów: Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1 w Białymstoku i Białostocki Teatr Lalek.

Nie może Was tam zabraknąć. Do zobaczenia!
TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także