Mieć mniej – Tisha Morris uwalnia od nadmiaru rzeczy

Mieć mniej - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Mieć mniej na polskim rynku pojawi się 13 kwietnia 2018 roku, za sprawą Wydawnictwa Kobiecego. Tę pozycję w domowej biblioteczce powinny mieć wszystkie panie, które lubią książki psychologiczne i poradniki. Tisha Morris jest certyfikowaną nauczycielką feng shui, uzdrawiania energetycznego i jogi oraz świetnym coachem. Dzięki tej książce skorzystacie z jej umiejętności, intuicji, a także rad i urządzicie pomieszczenia w domu tak, by poprawić jakość życia ich mieszkańców. Autorka pokaże Wam, jak przejąć kontrolę nad bałaganem i pomoże zrobić miejsce na radość oraz cieszenie się życiem. Zaintrygowane? Koniecznie sprawdźcie to same!

Mieć mniej – sztuka minimalizmu i porządku dla każdego

Wiele z nas doskonale wie, jak to jest przetrzymywać w domu niepotrzebne rzeczy. Powodów jest wiele: prezent od kogoś bliskiego, coś, co warte jest mnóstwo pieniędzy albo klasyczne usprawiedliwienie, że dany przedmiot jeszcze kiedyś może się przydać. To jak z ubraniami w szafie, które wiszą na wieszaku już 10 lat, ale nadal nie mamy serca się ich pozbyć. Bo może kiedyś przyjdzie czas, że jednak założymy daną sukienkę czy spodnie. Tisha Morris umiejętnie i praktycznie bezboleśnie pozwoli Wam pozbyć się tych wszystkich wymówek, które nie pozwalają na prawdziwe, wielkie porządki. Autorka prezentowanej dziś książki jest niekwestionowaną ekspertką od dekorowania wnętrz i feng shui. Jej metoda jest naprawdę prosa, to porządek i uproszczenie życia.

Tisha pomoże Wam odłożyć na bok emocjonalne przywiązanie do rzeczy. Dzięki temu będziecie miały szansę zrobić raz na zawsze porządek ze starymi zabawkami, prezentami, przedmiotami po bliskich, którzy odeszli, czy pamiątkami z przeszłości. W czym jeszcze pomoże Wam prezentowana dziś pozycja? Oto kilka przykładów:

Pozbędziecie się nadmiaru rzeczy.

Zaczniecie żyć w duchu prostoty i minimalizmu.

Zyskacie więcej przestrzeni dla siebie.

Oczyścicie umysł i osiągniecie upragniony spokój.

A wszystko to za sprawą tego niezwykłego i przystępnego poradnika, z którego absolutnie każda Czytelniczka wybierze coś dla siebie. Przekonajcie się same, że często mniej, znaczy więcej.

Książkę pt. Mieć mniej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także