Miałeś tam nie wracać – nowość od Wójcika

Miałeś tam nie wracać - kup na TaniaKsiazka.plMiałeś tam nie wracać to gorąca nowość, która jest już dostępna w sprzedaży. Nowa książka Wojciecha Wójcika przypadnie nie tylko wszystkim miłośnikom twórczości polskiego autora. Na tę powieść powinien zwrócić uwagę każdy wielbiciel polskich kryminałów oraz thrillerów. Ponieważ pisarz po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. W związku z tym stworzył historię, która intryguje i zaciekawia już od pierwszych stron i do końca trzyma w niepewności i napięciu. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Wójcika, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Miałeś tam nie wracać – młodość szybko przemija, a za nią czai się śmierć

Tragiczna śmierć Krzysztofa, młodego funkcjonariusza Straży Granicznej, wstrząsa całą Hajnówką. Adam, mieszkający obecnie w Warszawie, ze zdziwieniem odkrywa, że Krzysiek próbował się z nim skontaktować tuż przed śmiercią. Dzwonił do niego kilkukrotnie. Ale czego tak właściwie mógł chcieć? Przecież czasy liceum, kiedy się przyjaźnili, już dawno minęły. Adam wyjechał z Hajnówki po skończeniu szkoły i nie wracał tam aż przez trzynaście lat. Aż dotąd.

Przeglądając rzeczy po zmarły, Adam natrafia na zdjęcia Kasi. To dawna miłość Krzyśka, która tuż po maturze popełniła samobójstwo. Jest tylko jeden problem. Dziewczyna z fotografii nie przypomina licealistki. Adam jest zszokowany, ponieważ ze zdjęcia spogląda na niego kobieta po trzydziestce. W związku z tym, z każdą następną godziną, w głowie mężczyzny rodzą się kolejne pytania. Kogo przed śmiercią chciał odnaleźć Krzysiek? Kim naprawdę była Kasia? I dlaczego najbliżsi Adama błagają go, by natychmiast wyjechał z Hajnówki?

Przypominamy, że książka pt. Miałeś tam nie wracać jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i trzymających w napięciu thrillerów. To doskonale skonstruowana historia, która idealnie łączy teraźniejszość z mrocznymi sekretami przeszłości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także