Mega wyprzedaż zabawek!

Wyprzedaż zabawek to idealny moment, by zaopatrzyć się w super prezenty! Zbliżające się święta to nie jedyna okazja. Kiedy ceny są tak niskie, nie sposób nie skorzystać z mega promocji. Warto przy tym wspomnieć, że zabawki to nie produkty spożywcze. Nie posiadają więc daty ważności. Co to oznacza? Że już teraz możecie zaopatrzyć się w produkty, które podarujecie pociechom przy odpowiedniej okazji. Przekonajcie się sami.

Wyprzedaż zabawek

Nasza ekipa, z myślą o wszystkich dzieciach i ich rodzicach, przygotowała specjalną listę zabawek, które zostały objęte rabatami. Trzeba jednak pamiętać, iż liczba produktów w promocji jest ograniczona. Tak więc, kto pierwszy, ten lepszy! A wśród proponowanych przedmiotów znajdziecie prawdziwe perełki. Dlatego też nie zwlekajcie i już teraz sprawcie swoim pociechom radość. Dzięki naszym propozycjom dziecko nie tylko przyjemnie spędzi czas, ale również nabędzie nowe umiejętności. Oto kilka propozycji, które łączą przyjemne z pożytecznym:

Rączka rysuje – to zestaw 64 ilustracji, które należy połączyć zgodnie ze wskazówkami. Dzięki specjalnej gąbce i pisakowi, po uzupełnieniu całej książki wszystko można zetrzeć i zacząć jeszcze raz! Taka zabawa rozwija grafomotorykę, spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia.

Quiz. Rekordy – gra idealnie nadaje się do wspólnego spędzania czasu z całą rodziną. Zestaw zawiera karty z pytaniami i książeczkę z odpowiedziami. Dzięki szerokiemu wachlarzowi tematycznemu poznacie zaskakujące rekordy z każdej dziedziny!

Story Cubes. Kości opowieści – Akcje – zestaw zawiera 9 kości, więc łącznie aż 54 obrazy. Daje to nieskończoną możliwość tworzenia opowieści. Zasady są banalnie proste! Rzuć wszystkimi kośćmi i z wylosowanych obrazków ułóż spójną i porywającą historię! Świetna zabawa, która sprawdzi się nie tylko w gronie rodzinnym, ale również na imprezie z przyjaciółmi. Puśćcie wodze fantazji i wykażcie się kreatywnością.

To oczywiście nie wszystkie propozycje. Na liście, którą przygotowaliśmy z promocyjnymi zabawkami znajdziecie mnóstwo innych, interesujących rzeczy. Warto przy tym zaznaczyć, że są to produkty nie tylko dla najmłodszych. Wiele z nich to gry planszowe, idealnie sprawdzające się na domówce czy przy zwyczajnym spotkaniu ze znajomymi.

Całą ofertę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także