Mega promocja na eBooki! Sprawdźcie koniecznie!

czytanieAż do 40% taniej można nabyć książki elektroniczne w naszej najnowszej e-promocji! To doskonały moment, żeby zapełnić wirtualny plecak przed wakacjami. A fani książek elektronicznych wiedzą dobrze, że ich biblioteczka pomieści dowolną liczbę e-Książek. Tak więc przeglądajcie naszą promocyjną listę i wybierzcie tytuły dla siebie, a jest z czego wybierać. Na liście jest aż 60 tys. książek elektronicznych, w cenie niższej nawet o 40%! To się nazywa promocja na eBooki. 🙂 P.S. Dobrze wiecie, że nie trzeba czekać na przesyłkę, dostawa będzie ekspresowa. 🙂

Promocja na eBooki – 60 tysięcy książek

pierwszy dotyk60 tys. produktów biorących udział w promocji to książki z każdego, znanego Czytelnikowi gatunku. 🙂 Tysiące e-tytułów z półek: Beletrystyka i literatura piękna, Kryminał, sensacja, thriller, Literatura dla dzieci, Literatura dla młodzieży, Książki dla Kobiet, Literatura faktu, reportaż, Naukowe i popularnonaukowe czy Nauka języków. Przejrzycie tytuły, sortując je po gatunku (kolumna po lewej) lub według najnowszych, najpopularniejszych, najtańszych (ikonka: sortuj według – znajduje się nad listą). Dzięki temu szybko dotrzecie do e-Książek, które Was interesują.

Promocja na eBooki, jakiej dawno nie było

badmommyNa liście nie zabrakło bestsellerów i nowości książkowych. Są wśród nich, chociażby eBook Bad Mommy. Zła Mama Tarryn Fisher. Ten tytuł to książka niezwykle popularnej za granicą młodej autorki, przyjaciółki Colleen Hoover, opowiadająca o toksycznej relacji, jaka połączyła kobietę obsesyjnie pragnącą skraść życie członków pewnej rodziny. Innym bestselerem ostatnich dni jest romans Obrońcy miłości Lynn Sandi, romans którego akcja dzieje się w świecie prawników. Natomiast wśród nowości literatury erotycznej, szczególnie warto zwrócić uwagę na eBook Pierwszy dotyk Laurelin Paige. Książka spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony polskich Czytelniczek.

kultura książki

Na liście znalazło się liczne grono książek z półki: Naukowe i popularnonaukowe i do nauki języków obcych. Nauka z e-Readerem i poszerzanie wiedzy na różne tematy to czysta przyjemność. Wśród nowości z tej kategorii: eBook Kultura książki i informacji. Księga jubileuszowa dedykowana Profesor Elżbiecie Gondek.

Przeglądajcie naszą elektroniczną listę i wybierzcie książki na nadchodzące lato. Doskonale wiecie, że z łatwością pomieszczą się w Waszym wakacyjnym bagażu. 🙂

Pełna listę eBooków biorących udział w promocji, znajdziecie w tym miejscu.

ebook

Przeczytaj także