Mega obniżki na Halloween!

halloween_2016_bez_rotator_678x268

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. Z tej okazji na TaniaKsiazka.pl nie mogło zabraknąć super promocji. Nasza ekipa, specjalnie z myślą o was, drodzy czytelnicy, przygotowała specjalną ofertę. Możecie być pewni, że dzięki niej nie zabraknie wam książek do czytania.

Świetna promocja na Halloween

O co chodzi? Już tłumaczymy! Ponieważ Halloween nieodłącznie towarzyszy słowo „strach” oraz mroczna i tajemnicza aura, również w takiej tonacji utrzymaliśmy naszą ofertę. To znaczy, że na specjalnie ułożonej przez nas liście znajdziecie aż 400 produktów, które mieszczą się w gatunkach: horroru, kryminału, thrillera i fantasy. I nie są to jedynie książki! To również gry planszowe, dzięki czemu nie tylko miłośnicy książkowej grozy znajdą coś dla siebie.

A teraz najważniejsze. Promocja potrwa aż do 1 listopada bieżącego roku włącznie. Koniecznie sprawdźcie, co znajdziecie pośród aż 400 przecenionych produktów. Wybrane książki i gry planszowe możecie nabyć teraz nawet o 35% taniej! Dzięki szerokiemu wyborowi gatunków, tegoroczne Halloween minie wam pod znakiem dreszczyku grozy. Przekonajcie się, że mrożące krew w żyłach historie w tę magiczną noc stają się bardziej przekonujące.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, idealnych na halloween:

Stephen King – Cmętarz zwieżąt.

Jack Ketchum – Dziewczyna z sąsiedztwa.

Thomas Harris – Milczenie owiec.

Maja Lidia Kossakowska – Siewca Wiatru.

A to oczywiście nie wszystko! Przypominamy, że promocja potrwa do 1 listopada włącznie. Koniecznie sprawdźcie, co znajduje się na naszej specjalnej liście 400 produktów, na które nałożyliśmy atrakcyjne rabaty. Z naszymi propozycjami Halloween minie wam wyjątkowo przyjemnie i… strasznie. Nie przegapcie!

Całą naszą ofertę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także