Matura 2020 – zdaj się na nas i… zdaj!

Sezon studniówek za nami… Za oknem zrobiło się wiosennie i nie trzeba co rusz zerkać w kalendarz, żeby mieć świadomość zbliżającego się maja. Wraz z majem, drodzy maturzyści, zbliża się jeden z ważniejszych egzaminów, z jakimi przyjdzie się zmierzyć na różnych szczeblach edukacji.

Matura 2020 - zdaj się na nas i... zdaj!

Z pewnością już czujecie delikatną presję. Nauczyciele w szkole co rusz przypominają – to będzie na maturze. Znajomi rozpytują: co zamierzasz robić po szkole średniej. Rodzice podtrzymują na duchu – na pewno chcesz iść do tego kina? A na maturę umiesz już wszystko?„.

Na pocieszenie powiem Ci, że jeszcze tylko kilka miesięcy, zdasz ten egzamin i wszystkie okołomaturalne komentarze będziesz mieć za sobą. Oczywiście, pod warunkiem, że zdasz. 🙂

Matura 2020 – sprawdź pomoce naukowe >>

Im wcześniej zaczniesz powtarzać materiał, im wcześniej zaczniesz się przygotowywać, tym lepiej. Nie musisz po omacku powtarzać wszystkich bloków tematycznych z poszczególnych przedmiotów, ze wszystkich lat szkoły średniej. Możesz skorzystać z materiałów przygotowanych przez specjalistów. To repetytoria przedmiotowe, vademeca, testy i arkusze egzaminacyjne.

Dlaczego warto? Dzięki nim zorganizujesz swoją naukę i uporządkujesz wszystko, co nauczyciele starali Ci się wbić do głowy przez ostatnie lata. Poćwiczysz rozwiązywanie testów i konstruowanie odpowiedzi w taki sposób, żeby trafić w klucz i pozytywnie zapunktować. Potrenujesz pisanie wypracowań. Co więcej, każda z tych książek pomoże też przygotować Ci się do klasówek i różnego rodzaju szkolnych sprawdzianów wiedzy.

Przygotuj się do matury >>

W jednym miejscu zebraliśmy dla Ciebie wszystkie pomoce naukowe dedykowane właśnie przedmaturalnym przygotowaniom. Wybierz propozycje z tych przedmiotów, z których będziesz zdawać egzamin dojrzałości. Nie zwlekaj, bo z każdym dniem masz mniej czasu na naukę. Nie lekceważ tematu, bo od wyniku majowych egzaminów zależy Twoja przyszłość. Pamiętaj, że im lepsze przygotowanie, tym większa pewność siebie, a im większa pewność siebie, tym mniejszy stres na egzaminach. Zatem zajrzyj w to miejsce.

Na koniec pozostaje nam trzymać kciuki i życzyć Ci powodzenia podczas majowych egzaminów. Matura 2020 - zdaj się na nas i... zdaj!

Przeczytaj także