Matnia – zapowiedź książki Przemysława Piotrowskiego

Już niedługo w księgarniach ukaże się nowy, trzymający w napięciu thriller Przemysława Piotrowskiego pt. Matnia – zapowiedź książki znajdziecie poniżej.

Matnia - zapowiedź książki Przemysława Piotrowskiego

Matnia – zapowiedź książki

Życie nie rozpieszczało Zuzy: wychowanka domu dziecka szybko musiała się nauczyć radzić sobie sama. Niestety często podejmowała nietrafione decyzje, zarówno zawodowe jak i prywatne. Kobieta znalazła się w trudnym momencie, kiedy została na lodzie z olbrzymim długiem (2 miliony) i bliźniaczą ciążą.

Los wydaje się odmienić, gdy na drodze Zuzy pojawia się Marek. Mężczyzna otacza ją troską i opieką, a do mających się niedługo narodzić dziewczynek odnosi się jak do własnych córek.

Para przenosi się do Toporzysk, niewielkiej wsi oddalonej od miejskiego zgiełku. Sielankowe otoczenie początkowo zapowiada spokój i rodzinne szczęście.

Niestety wkrótce okazuje się, że Marek musi wyjechać na jakiś czas. Zuza zostaje sama i zaczynają ogarniać ją dziwne przeczucia. Zagadkowe dźwięki, pustka nad jeziorem, ostrzeżenia napotkanego wędkarza, rysunki na pomoście, sprawa zaginionej Ukrainki… niepokojących sygnałów gormadzi się coraz więcej i więcej.

Dlaczego w wiosce nie ma dzieci? I jaką mroczną tajemnicę odsłania pobliski cmentarz? Atmosfera gęstnieje z każdą chwilą…

Od początku czuć klimat grozy. Nie mogłam się oderwać!
– Magdalena Witkiewicz

Przerażający i klaustrofobiczny thriller
– Marcel Moss

Matnia jest jak wciągający wir. Mroczny, nieodkładalny thriller
– Alicja Sinicka

Matnia Przemysława Piotrowskiego – kiedy premiera?

Premiera Matni jest zapowiedziana na 11 sierpnia 2021 roku.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca.

Najnowszy thriller Przemysława Piotrowskiego już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Książki Przemysława Piotrowskiego – cykl o komisarzu Igorze Brudnym

Przemysław Piotrowski zdobył uznanie czytelników przede wszystkim bestsellerową serią powieści o komisarzu Igorze Brudnym, w skład której wchodzą: PiętnoSfora i Cherub.
Cykl znajdziecie POD TYM LINKIEM.

W maju tego roku w księgarniach pojawiła się z kolei powieść Przemysława Piotrowskiego pt.  Krew z krwi.

Zobacz także:

Przeczytaj także