Matka jej córki – thriller psychologiczny

Matka jej córki - kup na TaniaKsiazka.plMatka jej córki to książka, która jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Poza tym powody do zadowolenia mają również ci, którzy poszukują w tym gatunku powiewu nowości i świeżości. Ponieważ autorka, Daniela Petrova debiutuje jako powieściopisarka. Mimo to zbiera bardzo dobre recenzje, a jej książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie!

Matka jej córki – kilka słów o fabule

Jedną z głównych bohaterek powieści jest Lana Stone. Dziewczyna nigdy nie uważała się za stalkerkę. Jednak pewnej nocy, pod wpływem impulsu, podąża ulicami nowojorskiej dzielnicy Upper West Side za kobietą, której twarz wydaje jej się znajoma. Co więcej, jest to anonimowa dawczyni jajeczka, które zostało wybrane przez agencję, tego, dzięki któremu została matką. W związku z tym żądna wiedzy Lana planuje przyjrzeć się kobiecie z bezpiecznej odległości. To wszystko. Jednak już wkrótce, w wyniku zbiegu okoliczności, kobiety stają ze sobą twarzą w twarz. I zaprzyjaźniają się.

Katya, studentka z Kolumbii, jest pierwiastkiem yin, dopełniającym yang Lany, impulsywnym wolnym duchem, żyjącym na krawędzi. W związku z tym Lana przy niej ma szansę wziąć głęboki oddech. A świeże powietrze pozwala jej oderwać myśli od rozstania z ojcem dziecka. Lecz nagle, tak nagle, jak się pojawiła w życiu Lany, Katya znika. A Lana prawdopodobnie widziała ją ostatnia. Tym samym kobieta postanawia dowiedzieć się, co się stało z jej przyjaciółką, której tak wiele zawdzięcza. W tym celu zgłębia przeszłość Katyi, lecz policja zaczyna podejrzewać, że jej motywy nie są szczere. Tymczasem odkrywane sekrety przytłaczają Lanę. Ponieważ mają one moc zmieniania wszystkiego, co jak sądziła, wie o tych, których kocha najbardziej.

Przypominamy, że książka pt. Matka jej córki jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także