Marsjanie i Wenusjanki. Nowe pokolenie – John Gray

Marsjanie i Wenusjanki. Nowe pokolenie - kup na TaniaKsiazka.plMarsjanie i Wenusjanki. Nowe pokolenie to książka, która światło dzienne ujrzy 13 września 2017 roku. Ten poradnik powinien znaleźć się na półce w domowej biblioteczce każdej pary. A jeśli wydaje Wam się, że kojarzycie skądś nazwisko autora, to intuicja Was nie myli. John Gray ma już na koncie książkę dotyczącą związków, która szturmem podbiła największe listy bestsellerów i skradła serca Czytelników na całym świecie. Teraz powraca z kolejnym poradnikiem, uaktualnionym tak, by obecne pokolenie mogło znaleźć w nim coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie!

Marsjanie i Wenusjanki. Nowe pokolenie – dwadzieścia lat później

Czy wiecie, że od publikacji słynnej książki, pt.: Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus tego autora, minęło już ponad dwadzieścia lat? To doskonały czas, by podsumować zmiany, jakie zaszły w społeczeństwie i postrzeganiu miłości oraz związków. Jak zauważa sam autor, to również świetny moment, by wyjść poza koncepcję Marsa i Wenus. Dzisiejsze pokolenie potrzebuje zupełnie odmienionego postrzegania. I Gray tworzy nowy model związku dla współczesnych par.

A zmieniło się bardzo wiele. Bo dzisiaj kobiet i mężczyzn nie ograniczają sztywne role społeczne. I jak nigdy wcześniej odczuwamy prawdziwą swobodę bycia prawdziwym sobą. Nikt nie dziwi się już, że kobiety wcale nie zajmują się domem, a mężczyźni spełniają się w roli ojca, który korzysta z urlopu tacierzyńskiego. Mniej aranżowanych związków, większa równość płci. Panuje również większa swoboda w wyrażaniu tego, kim się czujemy niezależnie od płci. Kobiety mogą dopuszczać do głosu swoją męską stronę, mężczyźni kobiecą.

Jednak rodząca się swoboda i wolność, która wielu cieszy, stawia również nowe wyzwania. I właśnie w najnowszej książce John Gray przynosi odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Wyjaśnia także, jak wzmacniać więzi i rozwijać się razem w miłości. A wszystko po to, by jak najlepiej zaspokajać nawzajem swoje potrzeby. By w końcowym rezultacie otrzymać satysfakcjonujące partnerstwo i osiągnąć trwałe szczęście.

Książkę pt. Marsjanie i Wenusjanki. Nowe pokolenie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także