Mamo, mamo cóż Ci dam…? Książkę Ci dam!

Mamo, mamo cóż Ci dam...? Książkę Ci dam! Prezenty na Dzień Matki kup na www.taniaksiazka.plMamo, mamo cóż Ci dam..?

Książkę Ci dam!

Zbliża się jedno z piękniejszych świąt w roku – Dzień Matki. Już 26 maja będziemy pędzić do naszych Mam z kwiatami, czekoladkami i prezentami. Wybór kwiatów i czekoladek zostawiamy Wam, ale jeśli chodzi o książki to spieszymy z pomocą i przedstawiamy Wam listę książek i prezentów, na której każdy z Was znajdzie coś idealnego dla swojej Mamy.

 

Z Dniem Matki nieodmiennie kojarzy nam się wierszyk, który znają nawet przedszkolaki:

„Mamo, mamo cóż Ci dam:
Jedno serce, tylko mam,
A w tym sercu róży kwiat
Mamo, mamo, żyj sto lat!”

Mamo, mamo cóż Ci dam...? Książkę Ci dam! Prezenty na Dzień Matki kup na www.taniaksiazka.pl

Aby pomóc Wam w wyborze prezentu dla Mamy, który będzie dodatkiem do symbolicznej róży, przygotowaliśmy całą listę książek i prezentów, którą znajdziecie TUTAJ.

Mamo, mamo cóż Ci dam…? Książkę Ci dam!

Na naszej liście prezentów, znalazły się produkty, które przeceniliśmy aż do 40%. Znajdziecie na niej mnóstwo bestselerów, nowości wydawniczych i innych prezentów takich jak kubki, koszulki, torby, czy bony podarunkowe. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej Mamy.

Jeśli Wasze Mamy lubią odpocząć przy lekkiej, obyczajowej powieści to polecamy Wam takie tytuły jak Okruch Anny Ficner – Ogonowskiej, czy Sprzedawcę marzeń Richarda Paula Evansa. To gorące nowości uwielbianych autorów, które na pewno wielu Mamom skradną serca. Jeśli szukacie poruszającej powieści, to koniecznie kupcie Mamie książkę Marty Trzeciak Wszystko zaczyna się wiosną to historia o niezwykłym chłopcu, który ocali niejedno życie. Jeśli Wasze Mamy lubią pośmiać się przy lekturze to polecamy książkę Księcia Komedii Kryminalnej Alka Rogozińskiego Kto zabił Kopciuszka?

Mamo, mamo cóż Ci dam…? Książkę Ci dam!

A dla Mam, które lubią przy lekturze szukać z autorem mordercy, czy przeżyć chwile grozy polecamy najnowsze tytuły z działu Sensacja i Kryminały: po pierwsze proponujemy Wam najnowszą książkę Remigiusza Mroza, która jest zakończeniem serii z komisarzem Forstem: Zerwa. Dla Mam, które są fankami Katarzyny Puzyńskiej polecamy jej nową powieść pod tytułem Nora, która jest dziewiątym tomem serii o Lipowie.

Mamo, mamo cóż Ci dam...? Książkę Ci dam! Kup Mamie bon podarunkowy na www.taniaksiazka.plA jeśli Wasze Mamy lubią same sobie wybierać książki, albo mają już ich tyle, że naprawdę nie macie pojęcia co im kupić to najlepszym prezentem dla nich będzie bon podarunkowy do naszej księgarni. Każda Mama ucieszy się z takiego prezentu, a że bony mamy o różnej wartości, to już do Was należy decyzja iloma książkami obdarujecie Wasze Kochane Mamy.

Pełną listę prezentów dla Waszych Mam znajdziecie

TUTAJ

Mamo, mamo cóż Ci dam...? Książkę Ci dam! Prezenty na Dzień Matki kup na www.taniaksiazka.pl

Przeczytaj także