Nasze małżeństwo – międzynarodowy hit niebawem w Polsce!

Nasze małżeństwo - kup na TaniaKsiazka.plNasze małżeństwo to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom beletrystyki i literatury pięknej. Powieść Tayari Jones na polskim rynku pojawi się 31 stycznia 2019 roku. Historia już podbija serca czytelników na całym świecie, stając się międzynarodowym, gorącym hitem. Warto tutaj wspomnieć, że książkę polecają m.in. Barack Obama czy Oprah Winfrey. Ponadto prezentowana dziś pozycja została również nominowana do National Book Award 2018. Jeśli zatem poszukujecie interesującej i nietuzinkowej opowieści, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta historia, że zachwyca czytelników na całym świecie.

Nasze małżeństwo – najgłośniejsza powieść amerykańska ostatnich miesięcy

Głównymi bohaterami powieści są Celestial i Roy. Ich droga do ślubu była bardzo wyboista, ponieważ oboje cechują się silnymi charakterami i ambicjami. Długo miotali się, zanim w końcu przyjęli rolę męża i żony. Jednak czas, który został im dany, był krótki. Osiemnaście miesięcy – zaledwie tyle zdążyli cieszyć się sobą.

Nieprzewidywalny los lubi płatać figle. W tym wypadku wystarczyła jedna noc i fatalny zbieg okoliczności. W wyniku tego Roy trafił do więzienia, a Celestial stała się żoną skazańca. Przed małżeństwem jedno z najtrudniejszych wyzwań w życiu. Czy ich uczucie, wierność i zaangażowanie okażą się na tyle silne, by podołać tej próbie?

Autorka książki, Tayari Jones, stworzyła nieprawdopodobnie przejmującą historię. Boleśnie i bez uprzedzenia uderza w instytucję małżeństwa i zadaje pytanie: czy w związku ważniejsze jest MY, czy JA? Prezentowana dziś książka to wnikliwe i wstrząsające wejście w intymne życie dwojga ludzi, w chwili dramatycznej próby.

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Nasze małżeństwo będzie dostępna od 31 stycznia 2019 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom niezwykle wciągających historii, które zostają z czytelnikiem jeszcze długo po zakończeniu książki. Na koniec warto przytoczyć, co na temat książki napisała Oprah Winfrey:

Tayari Jones to utalentowana pisarka, która posiadła rzadką umiejętność: za pomocą słów dociera wprost do duszy czytelnika.

Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także