Małżeństwo doskonałe – Wojciech Karolak i Krystyna Pytlakowska

Małżeństwo doskonałe - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Małżeństwo doskonałe to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości i działalności Marii Czubaszek. Ta gorąca nowość ma swoją premierę właśnie dziś. Dzięki rozmowie z Wojciechem Karolakiem, mężem znanej i cenionej satyryczki i publicystki, wyłania się obraz kobiety, jakiej dotąd nie znaliście.

Małżeństwo doskonałe – czy ty wiesz, że ja cię kocham?

Wojciech Karolak do tej pory bardzo niechętnie udzielał indywidualnych wywiadów. Osoby z zewnątrz nie miały więc pojęcia, co w nim siedzi i jakim jest naprawdę człowiekiem. Tym razem jednak zdecydował się opowiedzieć o wielkiej miłości do niezwykłej kobiety – Marii Czubaszek, która była jego żoną. Zbieranie materiałów do książki zajęło autorce dwa miesiące, podczas których spotykała się z mężczyzną. Wspólnie udawali się w podróż do jego przeszłości, odkrywając, do jakich uczuć jest zdolny. W efekcie tych prac czytelnik ma szansę poznać wiele ciekawych i intrygujących historii. Staje się też jasne, dlaczego Maria Czubaszek pokochała właśnie tego mężczyznę.

Wojciech Karolak to znana osobowość w świecie muzyki. Jest on muzykiem jazzowym, pianistą, kompozytorem, saksofonistą altowym i tenorowym, aranżerem oraz wirtuozem organów Hammonda. Czy można dodać coś więcej? Oczywiście! Na koncie ma on współpracę z takimi gwiazdami jak Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Krzysztof Komeda czy Andrzej Kurylewicz i Jerzy Matuszkiewicz.

Krystyna Pytlakowska to dobra przyjaciółka rodziny, która teraz wraz z Karolakiem udaje się w niezwykłą podróż. I jak zaznacza, chociaż nie lubi on dalekich wypraw, w tej wziął udział z chęcią. Dlaczego? Po pierwsze, nie musiał zabierać ze sobą walizek, po drugie, mógł powrócić do pięknych wspomnień o kobiecie, którą kochał nad życie. W tej rozmowie nie ma sztucznych wyznań i wyniosłych deklaracji. To miłość w czystej postaci, uczucie gorące i trwałe świadczące o tym, że Karolak jest mężczyzną jednej kobiety. Kobiety wspaniałej, która miała zawsze do powiedzenia coś znaczącego i przewrotnego.

Książkę pt. Małżeństwo doskonałe. Czy ty wiesz, że ja cię kocham… znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także