Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy – Paweł Reszka

Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy - kup na TaniaKsiazka.plMali bogowie 2. Jak umierają Polacy to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu i polskich reportaży. Paweł Reszka po raz kolejny stworzył niezwykle szokującą publikację, którą warto mieć w domowej biblioteczce. Nazwisko autora stało się rozpoznawalne dzięki wcześniejszemu reportażowi pt. Mali bogowie. Wówczas wcielił się tam w rolę sanitariusza, w jednym z krajowych szpitali. Obraz służby zdrowia, który wyłonił się ze wspomnianej publikacji, zaszokował niejednego Czytelnika. Tym razem odbiorcy mają szansę zapoznać się z drugą częścią, opowiadającą kolejne, niestety prawdziwe, historie z polskiej służby zdrowia. Obok tej książki nie da się przejść obojętnie. Gwarantujemy, że wywoła ona spore emocje nawet u najbardziej opornego czytelnika. Należycie do typu ludzi, których nic już nie zdziwi? Paweł Reszka przekonuje, że jest jeszcze sporo zaskakujących tematów.

Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy – kolejny, szokujący bestseller

Paweł Reszka w najnowszej publikacji wstąpił w szeregi ratowników medycznych. Wraz z nimi przemierzał ulice karetką pogotowia i uczestniczył w najbardziej dramatycznych przypadkach. Oprócz tego pojawił się także na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, znanym jako SOR. Tam brał udział w całonocnych i wyczerpujących dyżurach. Przeprowadził rozmowy z dziesiątkami lekarzy i ratowników medycznych. A obraz, jaki wyłania się z tych wywiadów, nie napawa optymizmem. Polski system opieki medycznej to jedna, wielka katastrofa.

Nie ma wątpliwości, że wokół najnowszego reportażu Reszki wybuchną kolejne, gorące dyskusje. W końcu każdy z nas płaci ogromne składki na służbę zdrowia. A kiedy w końcu przyjdzie nam skorzystać z ich usług, liczymy na najlepszą opiekę. Jak jest jednak naprawdę? Czy powiedzenie „lepiej nie chorować” ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Dlaczego Polacy tak bardzo boją się Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych?

Książkę pt. Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Ale uwaga! Publikacja może wywołać niemały szok. Paweł Reszka po raz kolejny stworzył mocny obraz polskiej służby zdrowia i udowodnił, że to naprawdę ważny temat.

Przeczytaj także