Małe sekrety – wciągający thriller

Małe sekrety to powieść, która zainteresuje przede wszystkim miłośników mrocznych thrillerów. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej historii, która od pierwszej do ostatniej strony trzyma w napięciu i niepewności, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej książce!

Małe sekrety - kup na TaniaKsiazka.pl

Małe sekrety wystarczą, by życie rozsypało się niczym domek z kart

Marin miała idealne życie. Męża Dereka poznała jeszcze na studiach. Mężczyzna prowadzi własną firmę produkującą żywność, ona zaś jest właścicielką kilku luksusowych salonów fryzjerskich. Są poważaną i podziwianą w Seattle parą, cieszącą się ponadto szczęśliwym życiem rodzinnym. Jednak wszystko to trwa jedynie do czasu. Czasu. Wkrótce ich czteroletni synek Sebastian zostaje porwany i cały świat bohaterów wali się w gruzy.

Szesnaście miesięcy od tego wydarzenia Marin jest cieniem samej siebie. Prowadzone przez FBI śledztwo utknęło w martwym punkcie. A sprawa Sebastiana dawno przestała być medialną sensacją. Tymczasem chłopiec wciąż pozostaje zaginiony. Ponadto Marin i Derek prawie ze sobą nie rozmawiają. Kobieta zatrudnia w sekrecie prywatną panią detektyw, ta jednak, zamiast odnaleźć Sebastiana, w toku poszukiwań odkrywa, że Derek ma romans z dwudziestoczteroletnią studentką. I właśnie to paradoksalne odkrycie przywraca Marin do życia. Już straciła wżyciu jedną z ważniejszych osób, nie zamierza teraz pozwolić, by to samo stało się z mężem.

W kochance męża, Kenzie, odnalazła wreszcie konkretnego wroga i może stanąć do walki. Pomocą służy Marin jej najdawniejszy i jedyny prawdziwy przyjaciel, Sal. Zrozpaczona kobieta nie wie jednak, że w tej zabójczej rozgrywce nic nie jest takie, jak się wydaje.

Czy FBI trafi w końcu na trop zaginionego chłopca. I czy Marin w walce o męża nie posunie się za daleko? No i jakie tajemnice skrywa przed nią Derek?

Przypominamy, że książka pt. Małe sekrety jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów. Koniecznie to sprawdźcie, gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także