Make Photography Easier – Katarzyna Tusk

Make Photography Easier - kup na TaniaKsiazka.plMake Photography Easier to kolejna książka od Katarzyny Tusk, która w sprzedaży pojawi się 12 października 2017 roku. Autorka ogromną popularność zdobyła dzięki prowadzeniu bloga. Ponadto na koncie ma również świetnie przyjętą, debiutancką książkę pt. Elementarz stylu. Tym razem Tusk postanawia zdradzić Czytelnikom kilka tajemnic, dzięki którym jej zdjęcia na blogu wyglądają tak profesjonalnie i wzbudzają ogromną furorę. Jeśli choć trochę interesuje Was fotografia i umieszczanie zdjęć w portalach społecznościowych, koniecznie zapoznajcie się z tą książką!

Make Photography Easier – prawda i mity o fotografii

Głównym atutem książki jest fakt, że została ona napisana na podstawie doświadczenia autorki. Katarzyna Tusk udowadnia, że aby robić dobre zdjęcia i samemu na nich świetnie wyglądać, wcale nie trzeba mieć drogiego i profesjonalnego sprzętu. Małymi krokami, ucząc się na własnych błędach i analizując sukcesy, nauczyła się tej, jak się okazuje, nietrudnej sztuki. Swoim doświadczeniem postanowiła podzielić się z szerszym gronem. W tej książce ciekawie i bez technicznych zawiłości opisuje zawodowe sekrety i triki, których nauczy się absolutnie każdy. Ponadto ujawnia metody, które pozwolą Wam zrozumieć, na czym polega tajemnica pięknej fotografii.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia z wakacji, selfie z telefonu czy fotografie kulinarne. Dzięki poznaniu sekretów i zastosowaniu specjalnych wskazówek okaże się, że wszystkie Wasze zdjęcia mogą wyglądać jeszcze lepiej. I wcale nie będziecie potrzebować do tego sztabu specjalistów za plecami, czy potężnych lamp do oświetlenia.

Oto, co na temat własnej książki mówi autorka:

W tej książce nie znajdziecie przepisu na genialne zdjęcia; taki nie istnieje. (…) Są tacy, którzy wierzą (i przekonują do tego innych), że do wykonania pięknych zdjęć potrzebny jest drogi profesjonalny sprzęt i zespół dobrze opłaconych współpracowników. Bez tego nawet nie próbują zacząć. Tymczasem najpiękniejsze i najsłynniejsze fotografie miały niewiele wspólnego z wielką inwestycją.

Przypominamy, że książka pt. Make Photography Easier w sprzedaży pojawi się 12 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także