Make Life Harder czyli Lucjan i Maciej znów w akcji!

Make Life Harder. Przewodnik po polityceMake Life Harder, czyli znany duet, w skład którego wchodzi Lucjan i Maciej. Tym razem dla fanów przygotowali coś ekstra. Już 22 listopada bieżącego roku do sprzedaży trafi ich najnowsza książka pt. Make Life Harder. Przewodnik po polityce. To świetna informacja dla wszystkich miłośników tekstów, które za pomocą groteski i parodii przedstawiają otaczającą nas rzeczywistość.

Make Life Harder – co z tą polityką?

Tym razem Maciej i Lucjan biorą pod ostrzał polską politykę. Dzięki ich najnowszej publikacji będziecie mieli okazję dowiedzieć się, czym różni się Barack Obama od Jarosława Kaczyńskiego. Ponadto udzielają oni informacji, dlaczego Korwin nigdy nie wejdzie do sejmu oraz ile flipchartów znajduje się w siedzibie Platformy Obywatelskiej. Autorzy nie odbiegają od swojego prześmiewczego stylu, jednak warto zauważyć, że będzie to także intelektualna przygoda. Jeśli zaś zdarzy się, że po przeczytaniu książki nie utkwi wam w głowie nic szczególnego, to nic straconego. Jak zapowiadają twórcy, możecie liczyć przynajmniej na mnóstwo rozrywki i zabawy.

Duet Make Life Harder niewiele mówi o życiu osobistym. Sprytnie ukrywają swoje prawdziwe oblicze pod maską ekspertów od wszystkiego. Chętnie hiperbolizują oraz parodiują opisywane zjawiska, dzięki czemu zyskali w sieci tysiące fanów. Zajmują się przeróżnymi zagadnieniami. W ich repertuarze znaleźć można tematy lifestyle’u, mody i urody czy kwestie społeczno-egzystencjalne.

Przypominamy, że książka pt. Make Life Harder. Przewodnik po polityce Macieja i Lucjana do sprzedaży trafi 22 listopada 2016 roku. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całkiem nowym i zabawnym spojrzeniem na świat polskiej polityki. Przekonajcie się, że nie musi być to temat nużący oraz ciężki i wraz z autorami złapcie trochę dystansu do otaczającej was rzeczywistości.

Przeczytaj także