Maja Lidia Kossakowska wydaje nową powieść!

Bramy ŚwiatłościAnielska ekipa powraca! Maja Lidia Kossakowska postanowiła wrócić do korzeni i po raz kolejny przywraca do życia Daimona Freya. Oczywiście w związku z tym pojawią się również jego przyjaciele i postacie, które pokochała cała polska. Miłośnicy fantasy mają niemałe powody do zadowolenia, gdyż początek nowego roku zapowiada się naprawdę obiecująco.

Maja Lidia Kossakowska i jej najnowsza powieść

Bramy Światłości – taki tytuł nosić będzie najnowsza książka, która premierę będzie miała 11 stycznia 2017 roku. Co więcej! Okazuje się, że autorka po raz kolejny stawia na całą serię. Tak więc najnowsza powieść to pierwszy tom kolejnego, anielskiego cyklu pt. Bramy Światłości. Czytelnicy będą mieli okazję towarzyszyć dobrze już znanej ekipie przyjaciół w kolejnych przygodach. A Kossakowska stawia przed nimi znów niełatwe zadanie. Tym razem jednak zmienia nieco taktykę.

Anielskie zastępy pogodzone już z faktem, iż Pan odszedł, próbują żyć w miarę normalnie. Jednak pewnego dnia Razjel, Pan Tajemnic otrzymuje niesamowitą wiadomość. Sereda, świetlista z dobrego rodu, zajmująca się kartografią, odkrywaniem i dalekimi podróżami przynosi radosne wieści. Znane jest miejsce, w którym przebywa Pan. W całym królestwie zawrzało. Postanowiono zorganizować ekspedycję w dzikie i niezbadane jak do tej pory Sfery Poza Czasem. Tak niebezpiecznej ekspedycji może jednak przewodzić tylko jeden. Tańczący Na Zgliszczach, Abaddon – Daimon Frey, dzierżąc w dłoniach Gwiazdę Śmierci. Choć niegdyś chciał zniszczyć świat i ukochane dzieło Pana, teraz znów wraca do łask i służy Królestwu.

Przypominamy, że Bramy Światłości ukażą się już 11 stycznia 2017 roku. Sądzimy, że nie nikogo nie trzeba namawiać dwa razy na zakup owej książki. Warto tu dodać, że powieść wydana będzie w trzech wersjach okładkowych. Dzięki temu każdy będzie mógł dobrać ją do poprzedniej anielskiej serii, którą posiada już na półce.

Przeczytaj także