Magiczne kryształy – sprawdźcie ich możliwości!

Magiczne kryształy - kup na TaniaKsiazka.plMagiczne kryształy to ciekawy poradnik, który przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom tego typu literatury. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy książek parapsychologicznych, które pomogą wam osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię. Prezentowana dziś pozycja na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 2 października 2019 roku i z pewnością zaintryguje oraz zaciekawi nawet najbardziej sceptycznych odbiorców. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że autor, Richard Webster, to znany twórca bestsellerów, który ma na koncie już ponad 100 książek. Pojawił się w kilku programach telewizyjnych i audycjach radiowych w Stanach Zjednoczonych i za granicą. A poza tym regularnie podróżuje, dając wykłady i prowadząc warsztaty dotyczące wielu zagadnień z dziedziny metafizyki. Zatem przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ten tytuł, iż cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Magiczne kryształy – proste rytuały na szczęście

Zastanawialiście się kiedyś, jak wprowadzić pozytywną energię do waszego życia? A może chcielibyście się dowiedzieć, jak naprawić relacje z bliskimi lub nawiązać więź z pupilem? Dacie wiarę, że wystarczy jeden kryształ, by w tych i wielu innych kwestiach, zadziała się magia? Sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami!

Richard Webster to autor wielu światowych bestsellerów, który stworzył prosty i niezwykle inspirujący przewodnik po pracy z kryształami. W związku z tym niezależnie od tego, jaki kamień znajdzie się w waszych rękach, poznacie aż pięć jego zastosowań. Dzięki temu uwolnicie się od stresu, poprawicie pamięć i koncentrację oraz poradzicie sobie z trudnymi emocjami i zwiększycie siłę woli i motywację. To oczywiście tylko część z pozytywnych skutków, których możecie się spodziewać po współpracy z Magicznymi kryształami. Poza tym w prezentowanej dziś książce znajdziecie również parę dodatków na temat różnorodnych kamieni, ich kolorów i zastosowań.

Przypominamy, że książka pt. Magiczne kryształy będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 2 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco ją polecamy wszystkim miłośnikom nietuzinkowych poradników.

Przeczytaj także