Magiczne kolorowanki już w październiku!

Harry Potter. Magiczne miejsca i postacie do kolorowaniaMagiczne kolorowanki to świetna propozycja dla dzieci oraz dorosłych. Za oknem coraz mniej słońca. Dni stają się krótsze, szare i zimne. Nie dajcie się jesiennej nudzie! Mamy przyjemność przedstawić wam kolorowanki z Harrym Potterem, które skutecznie rozprawią się z jesienną aurą.

Magiczne kolorowanki – październikowe nowości!

Już 26 października bieżącego roku do sprzedaży trafią zupełnie nowe wzory kolorowanek ze świata Harry’ego Pottera! Wszyscy fani, niezależnie od wieku, znajdą wśród propozycji coś dla siebie. Oto trzy nowości, które już niedługo mogą być wasze:

Harry Potter. Plakaty do kolorowaniaidealna propozycja dla nieco starszych fanów. Plakaty to poszczególne sceny z filmu/książki, którym teraz możecie nadać własne barwy. Efekt końcowy będzie robił dodatkowe wrażenie, gdy umieścicie dany poster w antyramie i zawiesicie na ścianie! To nie tylko świetna zabawa, ale i możliwość indywidualnej dekoracji pokoju!

Harry Potter. Magiczne miejsca i postacie do kolorowania Wielka sala z zaczarowanym sufitem, salon Dursleyów, Hogsmeade czy zakamarki ulicy Pokątnej to tylko kilka przykładów słynnych miejsc z Harry’ego Pottera, które teraz będziecie mogli odkryć na nowo. A w tej magicznej przygodzie towarzyszyć wam będą nie tylko przyjaciele, ale i wrogowie młodego czarodzieja.

Harry Potter. Pocztówki do kolorowania tuż po tym, jak nadacie ulubionym scenom odpowiednie barwy, możecie oddzielić magiczną pocztówkę od pozostałych. Stwórzcie własne, autorskie zakładki lub po prostu wyślijcie ją zwykłą pocztą do zaprzyjaźnionego mugola!

Oczywiście, wszystkie trzy propozycje już na starcie otrzymacie z 20% rabatem! Nie zwlekajcie i już teraz zaopatrzcie się w kolorowanki, które umilą wam jesienne wieczory. Gorąco polecamy! Przypominamy również, że magiczne kolorowanki w sprzedaży pojawią się 26 października 2016 roku.

Przeczytaj także