Magia zmiany – Jakub Czarodziej

Magia zmianyMagia zmiany - kup na TaniaKsiazka.pl to książka Jakuba Czarodzieja, a właściwie Jakuba Łoteckiego, polskiego psychologa, która w sprzedaży pojawi się już 31 stycznia 2019 roku. Ta pozycja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury psychologicznej, motywacyjnej oraz poradników. Warto tutaj wspomnieć, że autor prowadzi popularny profil na Facebooku, gdzie obserwuje go ponad 130 tysięcy osób. Ponadto równie popularny jest jogo kanał na youtube, a ostatnio stworzył własną linię ubrań, która pomaga wyrazić siebie. Nic więc dziwnego, że przyszła w końcu pora na książkę. Odbiorcy mogą tu liczyć na porady odnośnie wielu aspektów życia. Są tu wskazówki jak zerwać z nałogiem, jak poradzić sobie ze złamanym sercem. Znaleźć też można przyspieszony kurs przedsiębiorczości. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej o tej książce.

Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel – kilka słów

Prezentowana dziś książka pomoże Wam zostać życiowymi fighterami. Plan Jakuba Czarodzieja jest niezwykle prosty. Najpierw Wy, potem reszta świata. To znaczy, że w pierwszej kolejności powinniście troszczyć się o siebie i mieć na uwadze własne dobro. Bo prawda jest taka, że jeśli zmienicie swoje życie, zmianę odczują także ludzie z waszego otoczenia. Warto również wspomnieć, że droga do sukcesu wcale nie jest taka trudna, jak mogłoby się wydawać.

Czego możecie spodziewać się po tym poradniku? Autor pomoże Wam stać się silniejszymi i pewniejszymi siebie. Pozbędziecie się uciążliwych nawyków, które stoją na drodze do realizacji Waszych celów. Ta lektura doda Wam odwagi i nauczy komunikować światu, że osobą, która ma być naprawdę szczęśliwa, jesteście Wy sami. Ponadto dowiecie się, jak stanąć przed lustrem z podniesioną głową i jak nauczyć się mierzyć z własnymi porażkami. Nauczycie się wyciągać z nich wnioski i czerpać siłę do dalszego działania.

Z Czarodziejem wasze życie zmieni się na lepsze. Pytanie, czy macie odwagę spróbować?

Przypominamy, że książka pt. Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel będzie dostępna od 31 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także